Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    И аз знам за една фероза за части,
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • #32
      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
      И аз знам за една фероза за части,
      Не знам защо, но в темата за тази бялата, обръщаната Фероза, бях запитал за хъбове, мисля че имаше и други запитвания, но всичко освен самата обява изчезна. Та питай твоя човек за хъбове и пиши тук, ако ти е удобно.

      Коментар


      • #33
        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Скоро търсих. Имат в Петрич срещу стадиона. Изхвърлих телефоните за съжаление. Виж в mobile.bg - ге са там постоянно. Мисля, че можеш да се спазариш на около 20 лв. Там имаха механични и електрически.
        Благодаря ти Делчо,ще проверя и дано да си намеря!

        Коментар


        • #34
          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
          Благодаря ти Делчо,ще проверя и дано да си намеря!
          Тия в Петрич вършат работа, ама докато чакаш, ще пуснеш дъъълга брада! Иначе имат бая чарколяк и подлежат на пазарлък, но ако бързаш - само на място.Иначе от Япония ще стане по-бързо.

          Коментар


          • #35
            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
            Не знам защо, но в темата за тази бялата, обръщаната Фероза, бях запитал за хъбове, мисля че имаше и други запитвания, но всичко освен самата обява изчезна. Та питай твоя човек за хъбове и пиши тук, ако ти е удобно.

            Автоматичните ги прехвърлихме заедно с гайките на лагерите на новата му ,понеже тя дойде с фланци . Изтриха му обявата на момчето ,а тук все още не успява да направи тема ..
            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
            BJ42 04 1982
            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
            LZ 2 BHB

            Коментар


            • #36
              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
              Тия в Петрич вършат работа, ама докато чакаш, ще пуснеш дъъълга брада! Иначе имат бая чарколяк и подлежат на пазарлък, но ако бързаш - само на място.

              Пичовете от Петрич са склони и да ти дадът някоя част и без пари.
              Аз се сдобих с задно стъкло, и покрай него си взех от едно фероза и предни мигачи и габарити. Когато дойде време да му платя той ми каза цената само на стъклото. Пичове са повечко КМ са но са готине.

              Коментар


              • #37
                До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Мен ме интересува предните подкалници и пантата която ограничава отварянето на задната врата 0899 688989 Илиян

                Коментар


                • #38
                  До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Да изтупаме прахта от темата.

                  Утре ще гледам една Фероза.

                  На мен ми трябват относително малко неща, така че ще има за всички
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Потвърждавам интереса към капаци за задни ГОРНИ стопове, че има идея на моята машина да и качим стоповете от бронята горе на задните калници , ама при мен капаците на стоповете са тонирани, та си търся някои нормални.
                    Оператор на италиански реактивен жребец

                    Коментар


                    • #40
                      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Здрасти колега на мен ми трябва задното стакло мерси предварително

                      Коментар


                      • #41
                        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Предните мигачи са ми счупени,та ако има се нареждам. Трябва ми и булбарче. Колегата Jr,ако матираните ги сменяш,мога да ги взема.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Твърдият таван, задното стъкло и ролбара ми трябват за моята. Няма да ги продавам.
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от ipivo Преглед на мнение
                            Предните мигачи са ми счупени,та ако има се нареждам. Трябва ми и булбарче. Колегата Jr,ако матираните ги сменяш,мога да ги взема.
                            Каква цена те устройва за мигачите и булбара?
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Идея си нямам,но се на дявам да ми кажеш нещо сносно.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Гледах я вчера.

                                Доста е ръждясала. Шасито от средата назад е за боклука. Резервоара също.
                                Синя на цвят, някога е била металик. Ръжди има по всички ламарини.
                                Има хидравлика на волана.
                                Бензинов двигател, 1.6 инжекция с газова.
                                Ръчни хъбове. Единият нещо не можах да го претъртя от Free към Lock, вероятно не е карана доста време и е позапекъл.
                                Салонът е добре, чистичко е вътре. Седалките не са се издънили. Удобни са. Уредите по таблото работят добре, има си волтметъра, инклинометъра и часовника в средата.
                                Стоповете са горе, не са долу в бронята. Изглеждат идеално.

                                Предната и задните брони са очукани, но стават за ползване. Има и теглич - цялото желязо, не само топка в средата.

                                Има булбар, стъпенки не. Булбарът е доста ръждав. Ако ще се ползва има нужда от пребоядисване. Стъклата на габаритите в бронята са здрави, вътре незнам как са. Не се вижда да има кал.

                                Не съм я взел още, обсъждаме цената.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X