Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    ОК БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Един приятел търси комутатор и датчика на хол, не знам дали ще си разглобиш делкото.
      Просто ме помоли да питам и каква цена ако може.

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Имам делко, което е разглобеено за части, но комутатора е повреден. Работи когато си поиска. Датчика на Хол е здрав.
        Ако го интересува ще го потърся къде е и ще пиша пак.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Все пак е нещо провери ако не ти представлява проблем.

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            След хилядите борби със запалването ми се установи, че не е датчика, а комутатора. После разбрах, че при диагностицирането Ферозите се държат все едно е проблемен датчика, но се оказва комутатора. Най-истинската диагностика ми направиха в един магазин, в който продават и датчици и комутатори. Хората имат стенд с електромотор, силови кабели, свещи и всичко необходимо за запалителната система. Монтираха там моите чаркове и присъдата беше категорична. Комутатора, който в последствие ми монтираха в ел-сервиза е български, произведен в Пловдив в завод Автоелектроника. За разлика от оригиналния не се побира в делкото и е монтиран отвън. Универсален е и има всякакви възможности за всички видове автомобили. Дава информация за оборотомер и т.н. Не ми е създавал никакви грижи, отдавна съм забравил за него.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1533.jpg
Прегледи:1
Размер:221.3 КБ
ID:5340992Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN15331.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5340993
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Верицата му и лед!Уж внимавам,но се случи да натисна по силно "отварачката" на вратата и пластмасата каза "ПУК" от едната страна.Дайте акъл:само ръчката ли се сменя,или целия механизъм?
              VENI-VIDI-VICI!

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
                Верицата му и лед!Уж внимавам,но се случи да натисна по силно "отварачката" на вратата и пластмасата каза "ПУК" от едната страна.Дайте акъл:само ръчката ли се сменя,или целия механизъм?
                Само ръчката по принцип , ама много трудно се намират.Те се чупят обикновено от рамото което изтегля лоста.Аз една смених , но ми се счупи и шофьорската и не мога да намеря.
                "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  А дали не става от нещо друго?
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Колега, този линк го открих в тема за части за Самурай. Обадете се, може пък да имат.
                    http://www.avtosklad.bg/drazhki-za-DAIHATSU-cat34.html

                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Колега, този линк го открих в тема за части за Самурай. Обадете се, може пък да имат.
                      http://www.avtosklad.bg/drazhki-za-DAIHATSU-cat34.html

                      Мерси Тигре още утре ще звънна и ще разпитам имат ли за Ферози части , че им ги няма в менюто
                      "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                      "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Колегите бяха намерили за Самурай. Дано има и за Фероза. Пък ако не, поне може да се попита, дали могат да се поръчат.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Колегите бяха намерили за Самурай. Дано има и за Фероза. Пък ако не, поне може да се попита, дали могат да се поръчат.
                          Днес звънях отговориха ми ,че не продават части за Ферози и не могат и да доставят.
                          "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                          "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Жалко! Еми почвай да прозвъняваш обявите за Ферози на части в мобиле и 24. По спомен, имаше и една-две в твоя регион. Всички работят с куриери.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Я проверете patrol fen и mimo13 от форума. Поне Patrol fen внася оригинални части по ходова част със сигурност. За друго не е ставало дума, но няма причина ако въобще някъде по складовете по света има дръжки, да не може да ги внесе. То е въпрос и на цена де.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Не съм се сетил! Веднъж съм ползвал услугите на Patrol fen и съм много доволен.
                                Подкрепям.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X