Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лед крушките

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За лед крушките

    Лед крушки с лупа от типа H4 CAR LED1 #02036,някой има ли впечатление за това творение на техниката и дали свети по- добре от нормалните Н4.Става въпрос за ферозката, която не е с лоши фарове ,но зрението ми не е много наред и искам нещо по яко.


  • #2
    Карам с такива Ц5-ицата. Не съм очарован.
    Вярно, че фаровете са малко замъглени, както всички поликарбонатни, но вечер нищо не виждам с тях в града. Все едно си карам на улично осветление.
    А са добре регулирани.
    Без лупи са моите.
    Не ми харесва това, че светлината им,не се различава по спектър от тази на уличните лампи.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      Благодаря колега,другия вариант бе за диоден лайтбар и явно ще се ориентирам натам,въпреки не обичам окичването,но поне свети яко.

      Коментар


      • П. Топалов
        П. Топалов коментира
        Редактиране на коментар
        Много зависи и от колата. На едната бях с лед крушки за 16 лева двете и светеха повече от перфектно, нямаше разсейка на светлината, но на другите беше ужасяващо- осветяваше навсякъде, включително и в очите на отсрещно движещите се, но не и на пътя.
        А тия с лупата за мен бяха бош лаф, ако ще минаваш на диод то да бъде обикновена лед крушка, според мен.
        Без да се пробва няма да е ясно, но е много възможно и да пречи да насрещното.
        * на мокър асфалт нямах голяма видимост.

    • #4
      Ъъъ, такова да попитам с тоя лед бар къде планирате да шофирате, надявам се не е по републиканската пътна мрежа ?!

      Коментар


      • #5
        Ъъъ,не съм малоумник и нека не отговарям да предотвратим безмислен спор.Ако може МОДЕРАТОР да премахне темата за да не се закачи някой и да се предизвика полемика.Не очаквах, че отварям опасна тема.Съжалявам.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X