Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч от радиатора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч от радиатора

    Писна ми от течове на радиатора ,четири пъти го свалям, запоявам и качвам. На едно място запушвам на друго теква.Гледах за нов, но първо дерат здраво и второ предлагания е уж същия, но с по –дълга гърловина,което ме притеснява, а се и поядосах на продавците и ще му търся алтернатива. Бих приел препоръки от някой с успех в това направление.

  • #2
    A ako пък кажеш и за какво Дайхатсу става дума, цена няма да имаш.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      Има фирма в Сливен, където изработват нов радиатор по размерите на стария. Момчетата работещи там са много кадърни. Вече като цена колко ще дойде - не знам.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        За фероза става въпрос,пропуск от моя страна.

        Коментар


        • #5
          Ми докато питах кое може и кое не повиках неволята и присадих радиатор от Клио 2.Играчка беше , но се получи и първата проба на място е успешна , а утре ще водя ферозката на риба и ще е изпитанието на пътя.

          Коментар


          • #6
            Пусни някоя снимка да видим..
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Утре ще направя снимки и ги кача.Днес направих тест за 30 км междуградско, малко градско и всичко бе нормално с температурата.

              Коментар


              • #8
                Това излезе и работи.Проба в гаража на място,междуградско ,малко градско и черен път за малко риболов.Радиатора , вентилатора и долното водно съединение са от Клио 2 107 к.с. двиг.,разширителния съд е от Лагуна 1,въздушен филтър от Зафира 100 на к.с.маркуч към филтъра фи 63 от пелетна горелка,термостат от Нива и датчик за влючване на вентилатора на 82 градуса.Пуснал съм и ключе с индикация за принудително влючване на вентилатора при отказ на датчика или нещо непредвидено.За мен е важно да върши работа и не претендирам че е нещо велико, а просто споделям и още повече колегата по–горе помоли за някоя снимка.

                Коментар


                • #9
                  Браво!Направо да те вземат в Дайхацу
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X