Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за WRANGLER AT/SA+

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за WRANGLER AT/SA+

    Някой карал ли е с такива гуми на ферозата.
    Как се държат на кал и на сняг ясно че са летни .Дали стават за леки разходки.

  • #2

    Коментар


    • #3
      В кал вероятно ще се замазват лесно и трудно ще се почистват. Много им са на гъсто и заплетени шарките на протектора. За кал, АТ-та с по-голямо разстояние между блокчетата и радиални канали, които да я отвеждат поне до известна степен, Поне рядката. Затова не съм фен и на БФ Гуудридж на заплетената шарка. Аз карам с Hifly AT 601, Преди на Кията, сега на Ферозата. Доволен съм.
      Тези, които показваш вероятно на сняг ще са що годе добре, без да имат претенциите за сцеплението на зимна гума.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        Това ми беше в списъка за новия СУВ, но цената ме разубеди. За зимно ползване трябва да стават, за това ги и заглеждах. Карал съм на Паджеро Wrangler Duratrac целогодишно, бяха много добре зимата. Иначе свалих резервната на "новия внос", излезе оригиналния Wrangler от 2006 година. Гумаджията каза че я е сложил на ръка при монтажа, за разлика от новите ми китайци .
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Загледах и Hankook RF10 Dynapro AT-M мненията са много противоречиви все избягвам чисто зимните гуми и карам с ат ама зимата си е приключение .

          Коментар


          • TigerHunter
            TigerHunter коментира
            Редактиране на коментар
            Hankook Dynapro RF10 са страхотни гуми. Не ми се рови за снимки на какъв сняг съм се изкачвал до вилата с Кията. Ако държиш, довечера ще изровя. Хем бяха на 7 години и с понапукани бордове. На отъпкан сняг, всяко АТ е компромис спрямо чисто зимните, но от Ханкуука аз лично съм много доволен. Хаифлая ги избрах по икономически причини и защото са много сходни с Ханкуука като шарка.

        • #6
          Карам с такива гуми ЛР Диско-2 (245/70 р16) и М.П. пинин (215/70 р16) целогодишно, при всякакви условия, по шосета, в гори, на лов и риболов. Доволен съм.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #7
            Шарката ми се видя по лятна спрямо wranglera ама друго е да си карал затова питам.за размер мисля 215 80 15 сега съм този и съм доволен

            Коментар


            • #8

              Коментар


              • #9
                Hankook RF11 колега това е новата шарка старата за мен е по добра

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от ivelin77 Преглед на мнение
                  ...
                  Как се държат на кал и на сняг ясно че са летни .Дали стават за леки разходки.
                  Карал съм с такива, но не фероза. Предимно шосейна употреба, с епизодични леки разходки извън асфалта. Бях доволен, в т.ч. и за зимна употреба.
                  На кал със сигурност ще се замажат и трябва да има мотор да ги върти за самопочистване.

                  Отказах се от тях, защото за 2 години (около 30 - 35,000 км) се износиха доста. Ама то пълно щастие няма. Мек материал - износва се.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #11
                    Да може би за това зимата са по добре от някои АТ както казвате щом са меки а за Goodyear Wrangler AT/SA някой не ли карал

                    Коментар


                    • #12
                      Dunlop Grandtrek AT2 215/80 R15 96S повече от 5 години карам с тези гуми голям компромис на + 28 свирят на завоите сякаш караш с 120 .Зимата при изчистен сняг тръгването е кошмар все едно дърпаш накои и на наклон буксуваш здраво . Лека и бързо гума на асфалт чист Да.Мека и на дупки е добре вози меко за ферозата е +.Но за друто не става.Затова се чудя на какви гуми да мина.

                      Последно редактирано от ivelin77; 02-11-21, 19:54.

                      Коментар


                      • #13
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1671.JPG
Прегледи:194
Размер:297.8 КБ
ID:6786766
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1670.JPG
Прегледи:183
Размер:343.4 КБ
ID:6786767

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1669.JPG
Прегледи:189
Размер:452.7 КБ
ID:6786768

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1668.JPG
Прегледи:188
Размер:269.2 КБ
ID:6786769

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1666.JPG
Прегледи:192
Размер:331.0 КБ
ID:6786770

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1665.JPG
Прегледи:188
Размер:237.5 КБ
ID:6786771

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1664.JPG
Прегледи:182
Размер:236.0 КБ
ID:6786772

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1663.JPG
Прегледи:190
Размер:297.0 КБ
ID:6786773

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1661.JPG
Прегледи:187
Размер:429.1 КБ
ID:6786774
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1660.JPG
Прегледи:190
Размер:349.1 КБ
ID:6786775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1659.JPG
Прегледи:184
Размер:375.1 КБ
ID:6786776


                        Това е седемгодишна Hankook Dyna Pro RF10 AT-m на Кия Спортидж ТД. Нямам какво да добавя.
                        АТ2 НЕ ми харесват като протектор и не бих си ги купил. Мое мнение.

                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #14
                          Аз казах че ги карам 5 години не че ми харесват и затова търся мнения за гуми ал сезон що годе добри знам че пълно щтстастие няма

                          Коментар


                          • #15
                            Аз мислех че са спрели да ги правят тия гуми защото бяха изчезнали. Иначе карах само с такива, зиме и лете он и оф. За моята употреба най-добре пасваха. Много тихи на шосе, зимата държат добре, на кал изобщо не са за подценяване. Карал съм и АТ/КО2, на кал са по добре но с Вранглера минавам по същите места с една идея повече буксуване.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X