Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реле за зареждане акумулатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реле за зареждане акумулатор

    Здравейте момци ,нужна ми е помощ.Не ми зарежда акумулатора,моля насочете ме къде се намира релето за зареждане и евентуално предпазител.Днес в пущинака закъсах ,хубаво че имаше кой да ме дръпне.След като запали ми светна индикатора за акумулатор и и питанката така до у нас .Изгасих и до там.Премерих тока 12.4 в .Давам старт премигва и до там .Само цъка.

  • #2
    Най-вероятно е интегрирано в четкодържателя на генератора.Ако кажеш каква е марката и модела на колата ще е много по-лесно.

    Коментар


    • itana
      itana коментира
      Редактиране на коментар
      Фероза 95 кс двигател HD-E 4x4-FEROZA Hard Top (F300)

  • #3
    Да допълня , преди да загася двигателя у нас се сетих и замерих напрежението на клемите на акумулатора при работещ двигател и ми показа 9,9в.При разкачени клеми 12,4в.Сега съм го влючил да се зарежда Утре ще видим какво ще да стане.Спорна вечер на всички.

    Коментар


    • #4
      Оригиналното най-вероятно е на Денсо, утре по светло го свали и изкарай четкодържателя, там ти е и релето.Ако проблемът е очевиден(свършили са четките) можеш да смениш само тях и ремонта ще ти излезе около едно левче.Ако колектора е износен ще имаш малко повече работа.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Най-добре е целия генератор на майстор.
        Има си неща които също се износват, и е хубаво да се погледнат и те.

    • #5
      Така и ще стане , утре отива на майстор. И тате може и аз мога но козата си иска пр...ч.Благодаря за помощта.

      Коментар


      • #6
        Пръч не е ли мъжка коза, нещо като коча при овцата, та що си написал "пр...ч" ?!

        ... не че разбирам смисъла на точки, звездички и други препинателни знаци, които заместват буквите в някои думи, де.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #7
          Добро утро, Хе , не исках явно да употребя съответната дума.

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Пръч не е ли мъжка коза, нещо като коча при овцата, та що си написал "пр...ч" ?!

            ... не че разбирам смисъла на точки, звездички и други препинателни знаци, които заместват буквите в някои думи, де.
            Пръч е мъжка коза. С топки и кур.

            Коментар


            • #9
              Ама че тема подхванахме.Момци проблема ми е в алтернатора. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:68619931_2358419690872466_5772070754560507904_n.jpg
Прегледи:199
Размер:70.8 КБ
ID:6731492 Не можем да одим за риба.

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Руси Русев казваше, че ако един проблем се решава с пари-значи имаш разход, а не проблем.

                Та проблем нямаш...

            • #10
              Здравейте момци, алтернатора е ремонтиран.Заминали четки и контактни пръстени износени до "0".Заменени с нови и вече имам ток. Добър майстор.Спорна вечер на всички.Благодаря за съветите.Бъдете здрави.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X