Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дюзи за DAIHATSU TERIOS J2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дюзи за DAIHATSU TERIOS J2

    Здравейте,
    Търся дюзи за DAIHATSU TERIOS 4x4,2008г.,1500 куб.см.,105 к.с.Във фирмения сервиз са по 500 лв. без ДДС.В carco.bg са по 18,50 лв.Давайте акъл!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #2

    Привет!
    80 пари с доставката или 2400 пари?
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      Съжалявам,но нещо не мога да вдяна..........

      Коментар


      • #4
        Ами, пред теб стои дилема, колко пари да похарчиш за да си отремонтираш колата. Аз не се наемам да я разрешавам, защото е въпрос на личен избор. Или да похарчиш 80 пари за 4 дюзи, или 2000 и кусур?
        Преди години ми аварира "умната" дюза на Ситроена. Купих комплект 4 втора употреба за 80 пари точно. Довереният ми майстор ми я смени за ...гратис, а другите три му ги подарих, щото няма какво да ги подмятам. Колата си изкара едни още 40К км така и после я купи точно майсторът, който ми я поддържаше.
        Сега...Ако можеш да си позволиш 2К за дюзи, то е логично, но ако са една втора от стойността на колата, то логиката пак не липсва в разрешението на дилемата..
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          Тия евтините куча марка ще са , но мисля , че си струва риска да опиташ с тях .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • viperr
            viperr коментира
            Редактиране на коментар
            carco.bg е сайт за втора употреба. Могат да се вземат и да се върнат в 14 дневен срок.

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Прав си , сега го видях. Аз ако бях , щях да пробвам с втора употреба при такава цена на нови.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X