Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение на гуми cst sahara mt 2 за фероза в размер 235/75/15 и как се държат на сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение на гуми cst sahara mt 2 за фероза в размер 235/75/15 и как се държат на сняг

    Интересува ме някой карал ли е такива гуми на фероза и дали са много тежки

  • #2
    За първи път ги виждам тези гуми, но ми приличат на безбройните вариации на БФ Гудрич МТ. Лично за мен, за сняг няма да са добър избор. Изобщо, по принцип рядко МТ става за сняг, хеле пък, ако е утъпкан, За поледици, просто няма МТ дето да става. Та, зависи къде и как ще ги караш. Двете МТ-та за сняг, за които се сещам са Форуърд Сафари 230 (с каквито карам аз и съм ги пробвал). и Дуратрак.
    Дуратрак не съм карал, но не съм чел и лош отзив за тях на сняг.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      Сафарито 530 не са ли тежички за ферозата

      Коментар


      • #4
        Ами, не са много леки, но и не са тежки колкото регенерати. Моята си ги върти. Конкретните може да са по едно кило по-леки от Сафарито (евентуално). МТ-тата си тежат.
        Сафарито, единствено е малко кофти за баланс, но става. Кобрите нямаха никакво балансиране.
        Но от Сафарито зимно време съм много доволен за МТ. Разбира се, на утъпкано и поледица малко внимателно, но до вилата в сняг си се справят идеално.
        За сняг, гледай с по-дребен грайфер и възможно повече ламели.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          благодаря за съвета колега

          Коментар


          • #6
            ще се спра на сафари 530

            Коментар


            • TigerHunter
              TigerHunter коментира
              Редактиране на коментар
              Имай предвид обаче, че разходът ще се качи. И заради размера и заради по-тежките МТ-та.
              Освен това, на асфалт са доста шумни. Аз затова попитах, как главно се ползва джипката. Моите не съм ги и балансирал дори а и предимно я карам по черно и на асфалт из града рядко. Та, не ми пука колко вият. Но падне ли сняг, до вилата аз пробивам пътя. На по-долните вили някои не успяват. Само ги изпускам на 1,2-1,5.

            • TigerHunter
              TigerHunter коментира
              Редактиране на коментар
              ПП: Някъде имах снимки като нови и ги бях мерил, но не мога да открия темата, нито снимките. Мотае ми се из главата нещо като 16-17 кг на гума. За сравнение регенератите (Кобра) бяха от 19 до 21 кг.

          • #7
            Благодаря за иформацията

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X