Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шарнири

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шарнири

    Здравейте!
    Колата е фероза.

    Препоръчайте шарнири. Както и тампони за носачите отпред.
    Шарнири намирам на две три места, едните са български, а другите са марки които не съм чувал. А тампони за носачите така и не открих. Моля, дайте съвет!

  • #2
    Шарнири съм сменял преди години долни, не помня марката. Намират се, но като за тоя модел, не е като да има изобилие от марки производители. Каквито и да купиш, все ще са нови и неразбити. Поне моята логика е такава. Това не са коли, които се карат по 20-30К км на година, за да се търсят, кои са най-здрави. Виж за Ситроена избирам, щото и много км въртя.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      То така, ама за това питам. Не очаквам новите да изкарат колкото старите, но се надявам да не ги сменям след 2 години... Твоите държат ли още? А тампони за носачите никой ли не е сменял? Къде да търся?

      Коментар


      • #4
        Моите държат още, да. Сменях и тампони на биалетките и те държат досега. Тампони на носачите, не съм сменял. Не съм и търсил, но може да се разрови в най-популярните сайтове. От намалените части също съм купувал неща и съм доволен от качеството. От тях купих паразитния хебел.
        Последно редактирано от TigerHunter; 23-08-20, 18:39.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          Здравейте,момци- да питам и аз нещо .Като сменяли гумите решили да и видят предницата и посъветваха ,че е добър вариант да сменя долни шарнири. Питах тук там за шарнири с гресьорки- йок . Некой да е купувал такива?. На Тея майстори вервам. Спорен ден .

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от itana Преглед на мнение
            Здравейте,момци- да питам и аз нещо .Като сменяли гумите решили да и видят предницата и посъветваха ,че е добър вариант да сменя долни шарнири. Питах тук там за шарнири с гресьорки- йок . Некой да е купувал такива?. На Тея майстори вервам. Спорен ден .
            Не знам дали е разрешено, да не излезе че е реклама...
            Аз взех от намалентие части. С гресьорки са, но ги сложих скоро и отзиви нямам.

            Коментар


            • #7
              Благодаря, а по принцип лесно ли се сменят.Вади ли се полуоска.Спорен ден

              Коментар


              • #8
                По принцип се сменят много лесно, за 20 мин на бройка, ако обаче всичко мине както трябва и всичко се развие лесно. Не се сваля полуоска.

                Коментар


                • #9
                  Благодаря,скоба ще ми дадат която е там да излезе конуса.А и още ,сайта е както сте го написали!че излизат с подобно текст доста. Спорен ден

                  Коментар


                  • #10
                    Здравейте, още един въпрос . Само долния шарнир ли се развива и сваля и ли се развива още нещо. Благодаря за отговорите

                    Коментар


                    • #11
                      Ако ще сменяш само долния шарнир, то развиваш само него!

                      Коментар


                      • #12
                        Благодаря, спорен ден на всички и много безаварийни.Бъдете здрави.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X