Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциал/заден/-омасляване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    @спарки

    Премерих капак от Г че такъв имам. 2мм съсе боя от двете страни.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      Така или иначе,няма да го правя аз.В тази връзка имам един тъп,но важен въпрос:
      Сервиза ми се намира на около 12-13 км. от сегашната дислокация на "детето".А от диференциала изтече около литър.До понеделник сигурно ще тече още.Чудя се дали да му правя временно затваряне/клечка/ + временно наливане и придвижване???Или... да рискувам?!?!
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #18
        По просто и евтино е да викнеш пътна помощ.

        Не че ще умре дифа за 15 км но не си струва риска
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #20
            Той не побира много повече от литър. Сипваш му литър и ще го закараш. Все пак като позагрее ще започне да тече повечко, но за половин час няма да е чудо, щом за денонощие изтича литър.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              10 минути/ако успея да отвия пробката;;;,а ако не успея?
              Последно редактирано от dit_dh; 07-08-20, 19:07.
              VENI-VIDI-VICI!

              Коментар


              • #22
                Ще я развиеш , ако се опъва - по-дълго рамо...
                Задължително сложи след ремонта при наливане на новото масло в дифа , уплътнител за резби . Предотвратява течове от пробката и гарантира лесно развиване следващия път .
                Последно ползвах NIGRIN от Практикер - доволен съм .

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:9245633019934.jpg Прегледи:0 Размер:50.8 КБ ID:6632807
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                  Ще я развиеш , ако се опъва - по-дълго рамо...
                  Задължително сложи след ремонта при наливане на новото масло в дифа , уплътнител за резби . Предотвратява течове от пробката и гарантира лесно развиване следващия път .
                  Последно ползвах NIGRIN от Практикер - доволен съм .

                  Натиснете снимката за да я уголемите Име:9245633019934.jpg Прегледи:0 Размер:50.8 КБ ID:6632807
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #24
                    Внимавай, щото на тоя гнилоч да не отвиеш пробката заедно с целия капак на дифа.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      Оставих "детето"/закарах го полека-без проблеми/.Лошото ми предчувствие е,че ще вървим на МОСТ.Та в тази връзка се питам има ли разлики в моста при положение ,че има разлики в диференциалите?Аз ще проверя по каталозите и номерата,но ако някой и ма повече познания,моля да сподели?!
                      VENI-VIDI-VICI!

                      Коментар


                      • #26
                        Защо да има разлики в диференциалите?
                        Доколкото знам, всички Ферози са с предавателно число на диференциалите 5,28. Евентуална разлика има само, наличие или отсъсъвие на ЛСД.
                        Би следвало всички да са взаимозаменяеми.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Защо да има разлики в диференциалите?
                          Доколкото знам, всички Ферози са с предавателно число на диференциалите 5,28. Евентуална разлика има само, наличие или отсъсъвие на ЛСД.
                          Би следвало всички да са взаимозаменяеми.
                          Още по-добре.
                          VENI-VIDI-VICI!

                          Коментар


                          • #28
                            Дано се разминеш със смяна на мост , т. е. положението да не е толкова зле колкото изглежда.
                            Чакаме да споделиш..
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                              Дано се разминеш със смяна на мост , т. е. положението да не е толкова зле колкото изглежда.
                              Чакаме да споделиш..
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар


                              • #30
                                ...Има две групи операции за хемороиди:
                                1.РАДИКАЛНИ-доста тежки интервенции,след които може да има и някои доста неприятни остатъчни явления/да не кажа-усложнения/
                                2.НЕРАДИКАЛНИ- интервенции с доста по-малък обем и в повечето случаи с достатъчно добър и траен ефект!
                                Та след анализ на ситуацията решихме, че терена позволява палиатив - по-разбиращи от мен завариха дефекта.

                                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200811_161931_800x600.jpg Прегледи:0 Размер:92.1 КБ ID:6633861

                                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200811_164537_800x600.jpg Прегледи:0 Размер:124.7 КБ ID:6633862

                                Аз им викам,че са ми поставили "курешка",но знае ли човек!С божията помощ може да си я карам до "свещенний конец".
                                VENI-VIDI-VICI!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X