Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тракане в предните спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тракане в предните спирачки

    Колеги имам проблем с предния ляв апарат. Когато минавам по дупки и неравности трака ужасно като натисна педала на спирачките спира. Накладките са нови и проблема не е в тях. Помогнете моля!

  • #2
    До: Тракане в предните спирачки

    Може да трака по две причини - износени водачи на спирачния апарат или липсващи пластини които уплътняват накладките. В първия случай апарата се сваля и се носи на кадърен стругар да направи нови водачи, във втория пластините се заменят с нещо налично по магазините. Аз на Рокито бях слагал някакви от Фиат.

    Коментар


    • #3
      До: Тракане в предните спирачки

      Благодаря ти много ценна информация

      Коментар


      • #4
        До: Тракане в предните спирачки

        Ако е от липсващи пластини - колегата niki_p ги има. Цената е около 20-тина лева комплекта. Стават идеално. Координати на магазина има в търговския раздел.

        ПП:
        Ако работата опре до няколко пластини, моите старите са някъде в мазето. Имам 5 или 6, няколко липсваха.
        Последно редактирано от Иван Горчев; 24-07-09, 14:42.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Тракане в предните спирачки

          имах абсолютно същия проблем на същото място и ми се взе акъла докато разбера кво трака и понеже бях в гората като разбрах какво е реших проблема с една треска.начуках я под бисквитата и тракането спря а и ядовете ми също,и понеже временните работи стават постояни още съм така и няма ядове

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X