Обява

Свий
Няма добавени обяви.

U- болтове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • U- болтове.

    Привет!
    Рових 70 страници назад, но не намерих нищо. Вероятно в някоя от темите за ресорите сме ги разисквали. Някой има ли оригиналните размери?
    Из нета намирам меко казано малоумни цени, та мисля да потърся по-човешки.
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Привет!
    Рових 70 страници назад, но не намерих нищо. Вероятно в някоя от темите за ресорите сме ги разисквали. Някой има ли оригиналните размери?
    Из нета намирам меко казано малоумни цени, та мисля да потърся по-човешки.
    http://www.euro4x4parts.com/parts/sk...ng_u_bolt.html
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      Благодаря за линка, но нямам навик и опит да пазарувам от чужбина, а и 20-30 лв за един У-болт ми идват пряко финансови сили.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение

        Благодаря за линка, но нямам навик и опит да пазарувам от чужбина, а и 20-30 лв за един У-болт ми идват пряко финансови сили.
        линка е да видиш размерите, нали за тях питаше
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          О, не загледах. Благодаря отново. Ще си ги запиша.

      • #5
        http://www.dbk-dimitrov.com/dbk-dimi...8A%D0%B3%D0%B0


        Резбата е по-къса, обаче.

        Иначе може и от тия:
        https://www.milneroffroad.com/daihat...ug0078/SUG0078


        Цената е за чифт, тоест по около 10лв за брой. Праща се до Гъбко и за седмица е тук.

        Някои тук да ти направи нещо читаво за под тая цена - забрави. Най-много да те обзаведат с огънато арматурно желязо с нарязани резби.

        ...а можеш и сам да си направиш - стомана 45 (или по-здрава), огъваш и си правиш резбите. После може и на закаляване да отидат. Ама пак ако искаш по 2 за левче, няма да ти се получи.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Не искам по две за лев , но до 15 за мен е нормална цена. В края на краищата, въпреки термичната обработка е едно парче огънато желязо с резби от двете страни. Много абсурдни неща откривам напоследък. О-пръстенът на делкото пловдивския гумичкаджия го продава на 9 и нещо. Еми, с доставката ми ляга на 14. Не съм милионер. Имам си магазим за лагери, семеринги, такива гумени неща. Ремъка на генератора + този О-пръстен платих 6,90 пари.

      • #6
        Ремъка за алтернатора и O-пръстена на делкото са широкоразпространени детайли. U болтове, и то точно с размера и формата на ферозата са на поне 4-5 порядъка по-малко разпространени, и за разлика от O-пръстени и ремъци се сменят веднъж в живота на возилото, ако изобщо, прес което време си сменил поне 5 пъти ремък например. От там и цената.

        И пак - в Milner са по 10 кинта бройката. Със все доставка и всичко през Гъбко да дойдат най-много на 15, но се съмнявам на повече от 12-13. По ниско от това няма да ги намериш, заклевам се (като цигането, доказващо питагоровата теорема).
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Имам човек в Солсбъри. Ще видя как стоят нещата и с него. Нищо не ми е спешно.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X