Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За новия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За новия

    Имам daihatsu feroza sx 1998 limitid светвами един диод да ли е притеснително ще бъда благодарен ако някой каже за какво е
    Последно редактирано от mnayd; 02-04-20, 08:15.

  • #2
    Кога светва? Мисля, че и нашата имаше, но отдаавна не е в движение вече де. Имам го същия светодиод, но на друга кола и "мигва" при включване на мигачите.

    Коментар


    • #3
      първоначално не свети и след известно време светва

      Коментар


      • #4
        На моята там няма диод, Бутона си го има. Да не би да е монтиран допълнително за нещо?
        То всъщност това не е и бутон, а пластмасово капаче. Издърпай го и проследи жиците от диода, доколкото ти е възможно.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          Разгледах доста ферози лимитед и го имат, но е изтърбушено,капачето е оригинално с диод,но не знам за коя система е свързан

          Коментар


          • TigerHunter
            TigerHunter коментира
            Редактиране на коментар
            То и моята е лимитед, но не си спомням там да има диод, а и да има, не съм го виждал никога да свети. По-късно ще снимам, а довечера може да погледна в сервизното. Твоята има и регулиране на амортисьорите на твърдост. Друг е въпросът, дали работи.

        • #6
          Моята беше постна. Нямаше ел стъкла, огледала, амортисьори, нямаше нищо. Имаше такъв доид, също зелен и никога не съм го виждал да свети.
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #7
            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200403_084424.jpg Прегледи:0 Размер:457.8 КБ ID:6582511 Ето как е на моята. Има някакъв отвор сякаш за диод, но никога не го е имало, откакто е при мен. В сервизното не откривам нищо...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #8
              Моята също има, но не знам за какво е.

              Коментар


              • #9
                АЛАРМА!!!
                Тръгнете по "Жицата" от Йордан Йовков .... толкова ли е трудно?!?
                Да!
                По-лесно е да пишем у Форумо.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  АЛАРМА!!!
                  Тръгнете по "Жицата" от Йордан Йовков .... толкова ли е трудно?!?
                  Да!
                  По-лесно е да пишем у Форумо.
                  Арогантноста е излишна, господин модературо! Тука една камара собственици на тоя автомобил как не се сетиха, че им е диода на алармата. Добре, че ни просветлихте. Благодаря!
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #11
                    Моята и тя е 98 г. само че диода е червен.Не съм го виждал да работи.Гледам че е имала аларма защото отпред в коша и стой сирената.

                    Коментар


                    • #12
                      Благодаря за дадените идеи на всички, но най вероятно ще посетя някой електричар, за по сигурно

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X