Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

    Колега не знам от какъв автомобил пасват ,но аз имам 4бр ламаринени джанти за Териос пиши на лични.

    Коментар


    • #62
      От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

      Първоначално публикуван от stanko2820 Преглед на мнение
      Колега не знам от какъв автомобил пасват ,но аз имам 4бр ламаринени джанти за Териос пиши на лични.
      Интересувам се от джантите, ако все още ги имаш

      Коментар


      • #63
        От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

        Здравейте колеги сложих газов инжекцион на териоса ми обаче когато работи на газ от двигателя се чува едно свирене специфичен звук имал ли е някой такъв проблем и как да го реша.

        Коментар


        • #64
          От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

          проблема е решен с смяна на мястото на изпарителя!

          Коментар


          • #65
            От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

            здравейте колеги!от 2 год. имам проблем с ферозата!хвърли гарнитура на главата и викам айде да не пипам аз да я дам на майстори в сервиз?кво да ви кажа от то гава имам страшни проблеми?първо ми сцепиха блока после заварка шлайф и така!отнеха 10 десети от блока или 1 мм.и после пак метна гарнитура,ядосах се отвор их си я сам и си я направих!и до днес нямам проблеми с това но от как ония я отвориха се получи следното когато загрее колата неможе да запали направо все едно има нещо в двигателя стяга и едва превърта?а мина лата зима се получ и същото когато падне темп.под -15 градуса?иначе през останалото време си е ок.вчера извадих мотора разглобих го и челосах буталата с 13 десети или 1мм и 3 десети за да върн а оригиналната горивна камера,мислех че от голяма компресия се получава това,когато загрее или е мн. студенотъй като до сега нямаше камера може да се каже?но уви.... днес я сглобих изапалихнямаше проблеми но щом загря пак същата работа?вече незнам къде да ровя и да търся проблема?миналата година смених акумолатора тази пролет отремонтирваха стартера(нови четки, нов ротор,работеш статор,нови втулки?)всичко е ок.проверявах и кабели и плюсов и масата към купе и двигател всичко е ок. нооооооо проблема си остава?някой може ли да помогне със съвет?има ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем?ако има някой моля да помага?благодарности предварително?

            Коментар


            • #66
              От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

              Не съм се интересувал от запалителната уредба на Ферозата,но при Деу Реисър Нексия,като им замине комутатора и като загрее колата гасне и до там,като изстине пак палинормално,работи и отново докато загрее,дали не е нещо подобно.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #67
                От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                Здравейте колеги! При включване на блокажа на териоса започва да вие доста нормално ли е да има такива шумове? Карах 20 метра на включен блокаж, и после неискаше да се изключи докато не тръгнах назад!

                Коментар


                • #68
                  От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                  Първоначално публикуван от nasko_ag Преглед на мнение
                  здравейте колеги!от 2 год. имам проблем с ферозата!хвърли гарнитура на главата и викам айде да не пипам аз да я дам на майстори в сервиз?кво да ви кажа от то гава имам страшни проблеми?първо ми сцепиха блока после заварка шлайф и така!отнеха 10 десети от блока или 1 мм.и после пак метна гарнитура,ядосах се отвор их си я сам и си я направих!и до днес нямам проблеми с това но от как ония я отвориха се получи следното когато загрее колата неможе да запали направо все едно има нещо в двигателя стяга и едва превърта?а мина лата зима се получ и същото когато падне темп.под -15 градуса?иначе през останалото време си е ок.вчера извадих мотора разглобих го и челосах буталата с 13 десети или 1мм и 3 десети за да върн а оригиналната горивна камера,мислех че от голяма компресия се получава това,когато загрее или е мн. студенотъй като до сега нямаше камера може да се каже?но уви.... днес я сглобих изапалихнямаше проблеми но щом загря пак същата работа?вече незнам къде да ровя и да търся проблема?миналата година смених акумолатора тази пролет отремонтирваха стартера(нови четки, нов ротор,работеш статор,нови втулки?)всичко е ок.проверявах и кабели и плюсов и масата към купе и двигател всичко е ок. нооооооо проблема си остава?някой може ли да помогне със съвет?има ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем?ако има някой моля да помага?благодарности предварително?
                  НезНам за каКъв двигател иде реч, ама бас държа ,че има нормални и вакумни термо-датчици и не си ги проверявал
                  Последно редактирано от Ne_Razbral_4o; 12-11-12, 21:24. Причина: Папам буки
                  >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                  Защото така ми харесва...
                  Телефон: НЯМАМ
                  Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                  Коментар


                  • #69
                    От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                    Предстои ми ремонт на раздатка на териос някой нещо да сподели че работата май ще загрубее,проверих лагерите само са 250 лв !

                    Коментар


                    • #70
                      От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                      Това цена от магазин за лагери ли е или от магазин за авточасти ?
                      >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                      Защото така ми харесва...
                      Телефон: НЯМАМ
                      Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                      Коментар


                      • #71
                        От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                        Не плашете хората така бе, пичове!
                        Сваляш лагерите и в първия магазин за лагери и семеринги.
                        Прав е колегата по-горе.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                          Цената е в магазин за авто части! И дано не е много болезнено но явно с добачица съм си купил дйипчето ще пиша след ремонта ! Благодаря на колегите от форума за ориантира , и много безаварийни километри!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                            Аиде да приемете и едно бертоне за цвят Става ли? Поздрави на всички и от мен.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                              Първоначално публикуван от ipivo Преглед на мнение
                              Аиде да приемете и едно бертоне за цвят Става ли? Поздрави на всички и от мен.
                              Айде от нас да мине, да ти е живо и здраво, и си тури и едно Удялце в колата,че в гората не само мечки и вълци бродят!
                              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                              Коментар


                              • #75
                                От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                                На всички фенове на марката DAIHATSU ... Весела Коледа,здраве,щастие и успехи.Нека Дядо Коледа да ви открадне чорапчетата и да ви остави по едни гУеееееееееееми рошави гуми
                                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                                Защото така ми харесва...
                                Телефон: НЯМАМ
                                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X