Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кит Body Lift за Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Кит Body Lift за Фероза

    Снимките нещо не се виждат.
    Ето ги всички на куп:
    Прикачени файлове
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #92
      От: Кит Body Lift за Фероза

      Днес отворих капака на двигателя, за да натегна малко ремъка на генератора, че ми омръзна да пищи. Особено сега, когато се кара на фарове...
      Та заглеждайки се, установих че при боди лифта, радиатора е отишъл доста нагоре, където не му е мястото.
      Маркучите са сплескани. Дифузьора замина още веднага, след като перката го потроши, но гледката не ми хареса.
      Свалих радиатора с 36мм, на фона на лифта от 40мм и нещата се оправиха. Става лесно, достатъчно е да се пробият четири дупки малко по-ниско, като за целта се сваля декоративната решетка.
      Казвам това, защото не съм го споменал в нещата, които трябва да се правят при бодилифт, за да се знае, ако има мераклии.
      Иначе, сбогом дифузьор или недай си боже перка или виско.
      Особено пък, ако имаш и скъсан тампон на двигателя, като мен...
      Цялата "врътка" ми отне 20-ина минути.
      При интерес, мога да кача и някоя снимка.
      Поздрави!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #93
        От: Кит Body Lift за Фероза

        Това с рязането на бронята ми хареса много и окълцах мойта , ето какво се получи
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22082011015.jpg
Прегледи:1
Размер:248.6 КБ
ID:5298224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22082011016.jpg
Прегледи:1
Размер:236.1 КБ
ID:5298225
        Мартин Димитров
        УАЗ

        Коментар


        • #94
          От: Кит Body Lift за Фероза

          Екстра е.
          Аз всъщност не съм я рязал, а само я огънах нагоре в двата края.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #95
            От: До: Кит Body Lift за Фероза

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            На 10 тампона. 6 са еднакви по-широки от другите 4. Тоя 11-тия нямам идея за какво го дават.
            Мойто е все още разглобено ще взема да смъкна размерите на чашките за тампоните, ако ми дойде някоя глупост в главата.
            За сега не виждам смисъл да повдигнеш купето на Ферозата с 6 см, освен ако не искаш да напъхаш много голями гуми примрно 33-ки. Ама пък двигателя е слабичък за тях според мен.

            ПС май се дублираме със Спарки. Не го видях
            Колега какво ще рече 6 по широки от другите четири? Диаметъра или дебелината , даже ако знаеш точни стойности може да ги споделиш , че аз сега мисля да слагам такива подложки и да знам.
            Поздрави :-)

            Коментар


            • #96
              От: Кит Body Lift за Фероза

              Колега, разчисти си малко кутията, че не знам дали ми получаваш личните съобщения.
              Иначе, най-отзад са две шпилки, които са завити в гайки, заварени на гредичката на купето. Там нямаш достъп отгоре, така че ако скъсаш някоя от двете оригинални шпилки в гайката, става тегаво разпробиването и почистването на гайката. Шпилките се отвиват с гайка и контрагайка много внимателно да не се скъсат.
              После се поставят болтове с подходяща дължина, които обаче, се навиват отдолу нагоре, не както останалите осем.
              Ето ти едно видео от тубата, където пича обяснява нагледно. Изгледай и трите части.
              Как ти се занимава в тоя студ..?

              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #97
                От: Кит Body Lift за Фероза

                Колега , понеже явно наистина личната кореспонденция се губи някъде по деретата :-) ...горе долу ми станаха ясни нещата, единственото,което не разбрах е дали подложките които ми направиха ще станат от гледна точка на диаметър. Той е както казах 70мм ,всичките 10 са такива. От нещо като тефлон са ,забравих му точно името...

                Коментар


                • #98
                  От: Кит Body Lift за Фероза

                  Ще станат, няма проблем.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Кит Body Lift за Фероза

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Ще станат, няма проблем.
                    Единственото нещо,което остана да питам (надявам се) е как точно върви последователността със слагането на подложките? Всичките болтове и шпилки ли трябва да махна и после да повдигам с крика точка по точка или може първо от едната страна после от другата ...Питам защото май няма да може да използвам двуколонния крик за да го повдигна едновременно и ще трябва в домашни условия да го правя с обикновенно крикче.. :-)

                    Коментар


                    • От: Кит Body Lift за Фероза

                      Развиваш всичко и после първо едната страна, после другата. Става без проблеми.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Кит Body Lift за Фероза

                        Сашо е много прав
                        Само като почнеш да вдигаш фиксирани с по едно парче арматура да ти избяга купето спрямо шасито
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Кит Body Lift за Фероза

                          Аз ги разхлабих всички, след това развих само от страната дето повдигах. Тампоните са еластични, макар да са поомачкани от времето. Дават възможност.
                          И варианта с арматурата ще работи, ако извадиш всички болтове.
                          Търтьо е свалял купето на мойта, та знае.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Кит Body Lift за Фероза

                            Аз махам всички болтове, слагам две пръчки арматура по диагонал и вдигам смело и безотговорно
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Кит Body Lift за Фероза

                              Всичко се разви освен предните (под жабката и под волана) сега трябва да заваря по една по дебела ламарина за гредата, защото е изгнило точно там и почвам да повдигам. По на там ще кача и снимки .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X