Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Daihatsu Terios 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Daihatsu Terios 4x4

    Първоначално публикуван от mapchu Преглед на мнение
    не е така от съображения за сигурност откъде да знам кой иска да получи информация
    Аман от шпиономани!!

    В оригиналната книга си пише за Териос I ...... 10W-30 .... какво му е толкова специално, или е нужно само да можеш да четеш ...

    За Териос II ... пак си пише 0W-20 ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      От: Daihatsu Terios 4x4

      Дайхатцу Териос има много специален двигател, за който само една специална фирма прави специално масло. Ама е много секретно, щото е разработка на военните . Да не вземете да налеете масло за ярис 1,3 , че после - чао двигателче.

      Коментар


      • #18
        От: Daihatsu Terios 4x4

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Аман от шпиономани!!

        В оригиналната книга си пише за Териос I ...... 10W-30 .... какво му е толкова специално, или е нужно само да можеш да четеш ...

        За Териос II ... пак си пише 0W-20 ....
        колега не позна незнам къде си чел в коя книга но едвали ще знаеш повече от мен какво масло слагай смело такаво масло и като отидеш за двигателче пак ще си поговорим.. )
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-08-11, 17:31.

        Коментар


        • #19
          От: Daihatsu Terios 4x4

          Сервис манюалите и на двата модела ...
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #20
            От: Daihatsu Terios 4x4

            Смешна работа. Консуматив за масов автомобил и маслото му било "секретно".
            Имаш право да не споделяш знания и умения, за които си положил труд и средства, и с които си изкарваш прехраната, но не мисля, че "секретното" масло ще го засекретиш за някой.

            Коментар


            • #21
              От: Daihatsu Terios 4x4

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Смешна работа. Консуматив за масов автомобил и маслото му било "секретно".
              Имаш право да не споделяш знания и умения, за които си положил труд и средства, и с които си изкарваш прехраната, но не мисля, че "секретното" масло ще го засекретиш за някой.
              колега донякъде си прав малко знаят че Дайхацу Териос има три вида двигатели за Европа и за трите модела маслото е различно не е секретно споменах по-горе който иска съвет да пита директно или да заповяда и на живо ще му покажа

              Коментар


              • #22
                От: Daihatsu Terios 4x4

                Първоначално публикуван от mapchu Преглед на мнение
                колега донякъде си прав малко знаят че Дайхацу Териос има три вида двигатели за Европа и за трите модела маслото е различно не е секретно споменах по-горе който иска съвет да пита директно или да заповяда и на живо ще му покажа
                Та от къде си ?
                И кои са трите двигателя ?
                1.3 : 1.3 турбо : 1.5

                Коментар


                • #23
                  От: Daihatsu Terios 4x4

                  Първоначално публикуван от mapchu Преглед на мнение
                  ... не е секретно споменах по-горе който иска съвет да пита директно...
                  Питам директно. Какво масло препоръчваш за HC-EJ мотора

                  Коментар


                  • #24
                    От: Daihatsu Terios 4x4

                    Първоначално публикуван от ТОЗИ Преглед на мнение
                    Та от къде си ?
                    И кои са трите двигателя ?
                    1.3 : 1.3 турбо : 1.5
                    двигателите са 1.3 и 1.5 разликата идва от мощноста за 1.3 са два модела и един за 1.5

                    Коментар


                    • #25
                      От: Daihatsu Terios 4x4

                      Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
                      Питам директно. Какво масло препоръчваш за HC-EJ мотора
                      Това е от старите Териоси слагай му 15 w 40 пь тексако.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Daihatsu Terios 4x4

                        Първоначално публикуван от mapchu Преглед на мнение
                        здр.ако имаш някакви въпроси относно териос,питай запознат съм изцяло с тази здрава машина,и части може да намериме за тях
                        здравеите имам проблеми с моя териос 2и4 скорост включва и изключват трудно даите съвет от каквво се получава благодаря предварително

                        Коментар


                        • #27
                          От: Daihatsu Terios 4x4

                          Здравей,
                          Първо ако не си сменял маслото на скоростите го смени.
                          Второ ако си го сменял провери нивото.
                          Ако си минал пътя който ти показвам и няма промяна сваляш скоростите и ги ревизираш.
                          Пък и кажи как започна да се случва това трудно включване и изключване.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Daihatsu Terios 4x4

                            здравейте,може ли някой да ми каже къде точно се намира филтъра на климатика на териос j100 . благодаря предварително.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Daihatsu Terios 4x4

                              Няма филтър за климатика, чак след 2005 започват да слагат такъв, до колкото съм запознат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X