Обява

Свий
Няма добавени обяви.

до дини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • до дини

    Колега нали ти беше от враца знаеш ли нещо повече за ферозата във Враца във автокъща марин-боци има я в Мобилето на 5000 лв.-дали е читава ,изглежда пребоядисвана,ако знаеш нещо пиши.Благодаря.

  • #2
    До: до дини

    Първоначално публикуван от bobi74 Преглед на мнение
    Колега нали ти беше от враца знаеш ли нещо повече за ферозата във Враца във автокъща марин-боци има я в Мобилето на 5000 лв.-дали е читава ,изглежда пребоядисвана,ако знаеш нещо пиши.Благодаря.
    Ох Враца. Няма ли де да си купиш кола, че си се загледал към Враца бе човек. Тия там майка си ще пребоядисат и ще я пуснат на магистралата. Вероятно има и свестни търговци там ама добре се крият.

    Коментар


    • #3
      До: до дини

      Направих си аз една разходка от Варна до Враца. Бягай от там.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: до дини

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Направих си аз една разходка от Варна до Враца. Бягай от там.
        +1 ама от Русе...

        Коментар


        • #5
          До: до дини

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Направих си аз една разходка от Варна до Враца. Бягай от там.
          Що си мислиш,че продавача е същия?Що ли ти си критерия за "Бягане" или ....Обосновисе ДЕ.Това твоето "БЯГАИ ОТ ТАМ"......?какволи значи?
          Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

          Коментар


          • #6
            До: до дини

            Ами явно има доста лошо отзиви оттам, май това значи. И аз бих път до Враца, да гледам една Фероза, беше преди година, видях това което очаквах да видя, не това което ми беше описано по телефона.
            Посрещнаха ме в началото на града, закараха ме до някаква автокъща, показаха ми една много нагиздена Ферозка, легнах отдолу, натиснах на 2-3 места оклепаното с Боди-93 шаси с ключа си, последния пропадна в ръждата и ........си бих камшика. 240км. за тоя що духа. После пак, ама в Монтана, после в Драгичево и така. И още 3-4 в София. Накрая си мернах една качена на автовоз на околоМръсното шосе, карах 25км. след него и в крайна сметка капарирах преди да са я свалили от камиона.
            Сега я карам. 26 000км. само сменям масла и филтри. И едно парно, ама то си е консуматив.
            Та затова си има поверие - за Фероза във Враца и Петрич - по-добре не ходи!

            Коментар


            • #7
              До: до дини

              Първоначално публикуван от bobi74 Преглед на мнение
              Колега нали ти беше от враца знаеш ли нещо повече за ферозата във Враца във автокъща марин-боци има я в Мобилето на 5000 лв.-дали е читава ,изглежда пребоядисвана,ако знаеш нещо пиши.Благодаря.
              Добре де регистрирал си се във форума четеш мнения,събираш информация преценяваш позитиви и негативи и най-накрая казваш изглежда пребоядисана...според теб това ли е най-важното...ако е така взимай си я то за кафетата най-важен си е външния вид ама защо пък ти е тогава джипка ...за тия пари има по-гъзльвски коли
              И накрая разбрах що не мога да продам моята в много добро техническо състояние... амиии не е преобоядисана
              Успех в покупката
              RAV 4
              F650GS

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X