Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ванти за Фероза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ванти за Фероза?

    Мдаааам, очевидно винкела е решението на всички проблеми.... в този живот!
    Георги Тонев

    Коментар


    • До: Ванти за Фероза?

      Аха, пред винкела всички сме равни.

      Коментар


      • До: Ванти за Фероза?

        е па то е ясно
        е па пред него .....

        Коментар


        • До: Ванти за Фероза?

          Този детайл подозрително ми прилича на дебела 5 мм шина монтирана върху 0,8 мм ламарина със 8 мм болтове.Въобще цялата конструкция може дори да се ползва за буксирни цели.Няма лошо
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • До: Ванти за Фероза?

            Здравеите , за ванти несъм се замислял . Но си мисля за багажник и мисе варти в главата как би изглеждала Ферозата с багажник от Витага късата база . Става вапрос за варианта отгоре и отзад .

            Коментар


            • До: Ванти за Фероза?

              Първоначално публикуван от kiricov Преглед на мнение
              Здравеите , за ванти несъм се замислял . Но си мисля за багажник и мисе варти в главата как би изглеждала Ферозата с багажник от Витага късата база . Става вапрос за варианта отгоре и отзад .
              Сигурно,ще изглежда добре ,но при Ферозата липсват местата за захващане на багажника.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • До: Ванти за Фероза?

                Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                Да, опират.
                Обаче не мисля да ги преправям, а просто да залепя парче фолио върху контактната зона.
                Тя, боята отдавна е прежалена, де... Даже си мисля, че ако е по-очукана ще е още по-красива..............
                Неможе ли просто да промушеш едно парченце термошлауфка около една педя на въпросното място?Предполагам,че никога няма да мръдне!Ако се надере от клоните можеш да го смениш с ново!

                Коментар


                • До: Ванти за Фероза?

                  Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                  Неможе ли просто да промушеш едно парченце термошлауфка около една педя на въпросното място?Предполагам,че никога няма да мръдне!Ако се надере от клоните можеш да го смениш с ново!
                  Термошлаух не става за такива цели. Не е достатъчно здрав. Пробвано на въже на лебедка.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • До: Ванти за Фероза?

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Термошлаух не става за такива цели. Не е достатъчно здрав. Пробвано на въже на лебедка.
                    Да,само предложих,защото няма кой знае какви търкания там.Вие ще кажете!

                    Коментар


                    • До: Ванти за Фероза?

                      Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                      ... няма кой знае какви търкания там ...
                      Не бих казал. Ако се кара в гората, въжето си мърда като го натискат клоните.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: Ванти за Фероза?

                        Моите въжета ги купувах от една дупнишка железария и са облицовани отвън с някаква пластмаса. Нещо като тези за простор, но са си истински стоманени въжа, а пластмасовото им покритие е прозрачно и ако опират някъде не би трябвало да нанасят поразии.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • До: Ванти за Фероза?

                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          Моите въжета ги купувах от една дупнишка железария и са облицовани отвън с някаква пластмаса. Нещо като тези за простор, но са си истински стоманени въжа, а пластмасовото им покритие е прозрачно и ако опират някъде не би трябвало да нанасят поразии.
                          И аз имах нещо подобно на предвид!

                          Коментар


                          • До: Ванти за Фероза?

                            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                            ... са облицовани отвън с някаква пластмаса. ...
                            Впечатления са, че такива "изолации" не живеят дълго, ако вантите се употребяват по предназначение, а не служат само за придаване на по-офроуден вид на колата.

                            Някое друго минаване през по-сериозни клони и пластмасовата обвивка ще висне на парцали ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Ванти за Фероза?

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Впечатления са, че такива "изолации" не живеят дълго, ако вантите се употребяват по предназначение, а не служат само за придаване на по-офроуден вид на колата.

                              Някое друго минаване през по-сериозни клони и пластмасовата обвивка ще висне на парцали ...
                              Мдаааааа.....
                              Но странно защо в моя случай не е така. Моите впечатления например за въжетата, които ползувам за ванти са доста положителни. Ако се вгледате и в снимковият материал положен по-горе от мен това твърдение се доказва и на практика. Не виждам по вантите ми "висене на парцали" или какъвто и да било дефект въпреки многомесечното им използувание "по предназначение". Знаете, че клони са ми трошили джамовете, късах и ухото и карабинките на горното закрепване, но за добро или лошо вантите още на са се разпарцалили. А се е случвало и в гората да влизам. Явно съм уцелил въжето без да искам.
                              Абе доволен съм. Много съм си доволен. Дори веднъж с тези ванти и пред кафето паркирах, но не им обърнаха кой знае колко внимание. Сигурно гледаха повече в калта и прахоляка за жалост. Да изкарат и тая зима пък напролет може и да ги сменя. Имам още от това въже. С него си дърпам прасетата.
                              Тази земя, по която тъпча сега,
                              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                              тази земя – не е моя земя,
                              тази земя, простете, е чужда.

                              Коментар


                              • До: Ванти за Фероза?

                                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                                ... Явно съм уцелил въжето без да искам.
                                ...
                                E явно си уцелил някаква суперздрава обвивка. Щото на мен клоните не само ми обелиха лака на прахово боядисания "полилей", ами даже на места са нагънали ламарината на колонките (при каране без ванти).
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X