Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DAIHATSU TERIOS-2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от quadra
    Това нящо имаше ли демултипликатор изобщо? Щот май не......
    Ти па то вече не е модерно бе ще си играе некой да ти мести втори лост то може да си върви и така па нали е джееп
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      Ами да, сигурно върви по х`асфалта, ама до там
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        До: DAIHATSU TERIOS-2006

        Първоначално публикуван от BEGO Преглед на мнение
        Нещо повече за TERIOS-?
        най доброто за грдски джип ,аз лично имам териос модел 2005 1.3 бензин и сам много доволен като малко зверче е на пътя.За зимата е перфектен там където живея само моя териос минава и една лада нива през зимата.

        Коментар


        • #19
          До: DAIHATSU TERIOS-2006

          Първоначално публикуван от Preslava_ltd Преглед на мнение
          най доброто за грдски джип ,аз лично имам териос модел 2005 1.3 бензин и сам много доволен като малко зверче е на пътя.За зимата е перфектен там където живея само моя териос минава и една лада нива през зимата.
          Леките джипове имат това предимство, гледал съм ги на "Грация и Мощ".
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #20
            До: DAIHATSU TERIOS-2006

            Аман от противоречиви мнения. За новия Териос (след 2005) не знам, но като при операционните системи (DOS и Windows например) всяка нова версия е по-тъпа. Аз съм си от 2002 и там, където живея е пълно с фукльовци на тема коли и джипове, а тази дълга и неприятна зима не минава снегопад без да заобикалям безпроблемно и с кеф на зигзаг опитващите се да се доберат до домовете си буксуващи.

            Коментар


            • #21
              До: DAIHATSU TERIOS-2006

              Имам,макар и леки наблюдения над това нещо и мога да кажа-много малък пътен просвет-около 185мм.,лоша устойчивост на странични наклони,малко пространство в купето.За градско каране от жена мисля,че става,но за нещо по сериозно-едва ли.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X