Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Колеги, какво е това?

    Схема няма. Гледах днес сервизното ръководство. На това място има само казанче с помпа за миене на фаровете. Другия куплунг там е тоя за диагностика, така че най-вероятно това ще да е.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Колеги, какво е това?

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Схема няма. Гледах днес сервизното ръководство. На това място има само казанче с помпа за миене на фаровете. Другия куплунг там е тоя за диагностика, така че най-вероятно това ще да е.
      Спарки - извинявай - "ФАРОВЕТЕ" - нещо ми се е стопила тая дума, съжалявам

      След ровичкане из пдф-те, явно нямам друг изход, освен да се съглася с тебе

      миячка на фаровете нямам, и куплунга не ми пречи

      В удобно време ще си поиграя да го изследвам по-подробно, без голям интерес

      Дядо Владо, разбрах те добре, но на куплунга има заглушка, която ме озадачи - ако нямаше нищо, приемах идеята, ама с тая джаджа накрая?

      То не, че на фаромиячката и трябва заглушка на куплунга де, ама...

      нейсе, нека да си имам загадка

      Коментар


      • #18
        До: Колеги, какво е това?

        Не се притеснявай ами ги използвеай.На всякъде ги има . Зад варовете по два.

        Коментар


        • #19
          До: Колеги, какво е това?

          Първоначално публикуван от Kamats Преглед на мнение
          Не се притеснявай ами ги използвеай.На всякъде ги има . Зад варовете по два.
          Колега, сори, ама отговаряш по теми от преди 2 години.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X