Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

    Ако имаш път насам, обади се. Ще ти дам маркуч с тройник и манометър. Отвиваш стария маркуч между филтъра и магистралата с дюзите, и слагаш тоя. Даваш контакт и мериш налягането. Трябва да е меджу 2.2 и 2.8 кг/см. После се чака 10-ина минути да се види дали спада - не трябва да спадне до под 1.7 бара. Ако всичко това е налице, със сигурност не ти е проблема горивната система.

    Мойта помпа, като елиминирам регулатора, вдига 4 бара налягане.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

      Първоначално публикуван от arexi Преглед на мнение
      колега казвай от каде да си взема бензинова помпа за моъта ферозка или поне ме посаветвай какво да правя
      Давай си адреса, ще ти я пратя по куриерска фирма. Работи шумно, но ще те повози доста.

      Коментар


      • #18
        До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

        Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
        Давай си адреса, ще ти я пратя по куриерска фирма. Работи шумно, но ще те повози доста.
        гр.ХАСКОВО ул.Цар Калоян бл.12-18 вх.б ап.18 телефон 0897 919495 представител съм на автобусна фирма МЕТРО за област ХАСКОВО адреса на офиса е ул.Сан Стефано 28 а ресторант дарданели благодаряти предварително ако имаш път на тук обадисе да се видем

        Коментар


        • #19
          До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

          Ok.Ама си напиши и името, че Еконт не приемат пратки по ник.

          Коментар


          • #20
            До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

            Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
            Ok.Ама си напиши и името, че Еконт не приемат пратки по ник.
            сажелявам Рамадан Халит Насуф

            Коментар


            • #21
              До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

              Сори, ама не съм влизал да погледна темата. Утре и в неделя съм на лов, в понеделник ти я пращам.

              Коментар


              • #22
                До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                здравеите колеги и моята помпа изгоря пълна инжекция извън резервоара / подадох и 12 в директно но само се чува пук и не работи / от къде да си къпя помпа моля помогнете аз съм от варна

                Коментар


                • #23
                  До: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                  благодаря

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                    Изрових тази стара тема, защото търсех информация от къде и на каква цена да си купя новичка бензинова помпа за мойто дзвер. Мойта все още си работи, но е доста шумничка и предпочитам да я сменя на време от колкото да ме изостави някъде по гората. Реших по най-мързеливия начин да се изтипосам в магазина на Евлоги Георгиев и да видя каква е хавата. Та накратко, нямат налични, защото били скъпи ... над 300 лева. Жената беше любезна, както винаги и предложи да ми каже точната цена, но след думите "над 300" вече не ми беше интересно. Горивни филтри имат налични, но са два модела. Кой точно е за мен ще се разбере след като погледне VINа. Но който и от двата да е са от един порядък .. единия е 20 лева, другия 28 лева.
                    И сега незнам, какво точно да направя. Не ми се сваля помпата и да ходя по Симеон с нея в ръка, защото това значи да си спра джипката и да не я карам, а баш това не ми се ще. Другия вариант е да разгледам куплунга и пак да обикалям да търся по каталог и да гледам куплунга да не стане грешка и третия вариант е да си поръчам в горния магазин и да си изчакам доставката па когато дойде тогава да я сменям.
                    Последно редактирано от Жоро Танев; 02-03-11, 14:45. Причина: Правопис .. както винаги.
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                      Eеех, Жорка! И аз я бих прекъснал, след като ми обади такава цена.
                      Да обикаляш по Симеон, имаш предвид да търсиш нещо сходно ли?
                      Втора употреба би могло да се намери вероятно, ама... Ванката няма ли от донора такава, да ти я даде да я поразходиш по магазините?
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                        Да Саше .. това имах предвид .. да търся нещо сходно. А за Ванката не се бях сетил да попитам благодаря ти! Ще му пиша в темата по-късно като се прибера.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                          Какво значение има куплунга?

                          Личните ми наблюдения са, че става всякаква помпа! Единственото условие е, че не е потопяема. А тръби, куплунги, жици, скоби и монтаж не са проблеми.
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                            Верно е .. и ти си прав.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                              Колега, би ли пояснил какво значи, че работи по-шумно?
                              Моята на празен ход имам чуството, че е по-шумна от двигателя. да не се окаже, че и аз ще сменям.
                              Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                                Ми нещо подобно е и при мен .. щом я чувам вътре от купето на място като съм.
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X