Обява

Свий
Няма добавени обяви.

рециклиране на шаси на фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: рециклиране на шаси на фероза

    като гледам какво е състоианието бих се отказал мен ме е старх да резна една греда и заваря друга камо ли да си играя да кърпя.самоче между реставриране и тунинг нещата са доста по различни.успех не е за вярване че от тази купчина ръжда ше стане джип да не се убижда никой но това е реалноста..
    поздрави

    Коментар


    • #47
      До: рециклиране на шаси на фероза

      Ще стане, къде на майната си ще ходи? Ще ме поозори, ама аз не се давам лесно.

      Коко, извинявай, оспамих ти темата.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #48
        До: рециклиране на шаси на фероза





        това е за сега.утре още.калника е направо учудващо гнил.

        Коментар


        • #49
          До: рециклиране на шаси на фероза

          Пластмасови вежди ли е имало на калниците?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #50
            До: рециклиране на шаси на фероза

            да пласмасови.добре изглеждат ама събират много кал и мръсотия.

            Коментар


            • #51
              До: рециклиране на шаси на фероза

              ЕЕЕ тоя калник верно умрел от скръб бе. Ама нема кво да му мислиш. Земай един нов от представителството 1358 лева и 62 стотинки и си си ок кво. Аз на моята вече не и викам фероза ами цероза.

              Коментар


              • #52
                До: рециклиране на шаси на фероза




                колата вече е в движение.много безаварийни и без ръжда километри на собственика.

                Коментар


                • #53
                  До: рециклиране на шаси на фероза


                  Коментар


                  • #54
                    До: рециклиране на шаси на фероза

                    Браво младежо. Голямо кърпене е паднало.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #55
                      До: рециклиране на шаси на фероза

                      От мен имаш голямо черпене. Амбицираш ме много.

                      Коментар


                      • #56
                        До: рециклиране на шаси на фероза

                        коко 11 неможах да напиша в другата тема но само едно ше ти кажа
                        на тези цени при които работиш са смешни и на сичкото отгоре след толкова работа кусурите
                        за някой недоогледан кабел са просто незначими в сравнение всичко онова което си поправил
                        понякога хора които не разбират ама хич трябва да си затварят остата че така подвеждат други които също хич не разбират.мен няма да ме вълнува ама хич едно кабелче нито един изгнил резервоар просто бих си отишъл на ел техник да си закачи това което аз не мога и сменя 100годишия си резервоар.
                        и само да дам един много елемнетарен приемр за две стойки на лебедка подвижна ми искаха 500€
                        и записване чак след един месец щяха да ми го монтират ако бях клъвнал и това не при един а друг мастор само ми изгуби един ден времето да ходя и така оше го чакам да ми се обади
                        добре че е бат Иво и неговия навигатор и ми ги направиха за две вечери след работа.

                        моля модераторите да не заключват темата нито трият мнението ми подкрепям 100% труда на този човек и неможах да се въздържа без да напиша това все пак тук не става въпрос за някой който си уплътнява времето тук в форума а за човек който си вади хляба с тази дейност.


                        поздрави

                        Коментар


                        • #57
                          До: рециклиране на шаси на фероза

                          И аз мисля ,че Коко се е справил отлично. Само човек който е работил тази работа знае за какъв труд става дума. От София ми е далече но ако имам нещо по сериозно за кърпене бих отишъл при Коко

                          Коментар


                          • #58
                            От: рециклиране на шаси на фероза

                            На тоя къртовски труд мога само да се възхищавам..Това нещо може да го направи само човек с история... Браво поздравявам те за духа който имаш!!!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X