Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремък за Feroza F300 HD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремък за Feroza F300 HD

    Здравейте,
    Доста се порових из Форума, но и така не ми стана ясно от къде е най добре да закупя ангренажен ремък и притискаща ролка за да ги подменя.Други магазини в София освен този на "бул. Евлоги Георгиев 74 или на бул. Ген. Данаил Николаев 32-34 има ли?Не вярвам никой да не е сменял.Или ми препоръчайте сервиз където да направя това. Предварително Благодаря!
    Последно редактирано от kinex; 21-01-08, 22:24.

  • #2
    До: Ремък за Feroza F300 HD

    Обикаляш Ботев, Симеон и Козлодуй. Магазини има поне 10-ина. Аз акъл не мога да ти дам, щото пазарувам от мой човек. Само му звъня и той ми ги намира.

    Ангренажния ремък се сменя лесно. Свали си сервизното ръководство. Има белези навсякъде. Работа за един час. Не трябват никакви специални инструменти и умения. За всеки случай след като го смениш направи 2 пълни оборота на коляновия вал за да се убедиш че никъде нищо не опира, просто за застраховка.

    Желателно е после да я закараш на реглаж на запалването.

    Ако пък те е шубе сам, карай в сервиз. Сервиз обаче също не мога да препоръчам. Не съм ходил.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Ремък за Feroza F300 HD

      Като се наложи, купувам части от Ботев, преди пряката със ул. Кирил и Методий, или от Козлодуй, двайсетина метра след кръстовището с Мария Луиза
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #4
        До: Ремък за Feroza F300 HD

        Благодаря,като гледам сервизното и на мен ми се струва че не е сложна работа,но съм зле с английския та май ще карам по картинките.Иначе сега отварям картата да видя къде са магазините.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X