Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Центровка на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Черта е, изкопана в метала. Гледай по-внимателно. Ако светиш със стробоскоп няма начин да не я видиш, освен ако центровката ти не е съвсем на майната си и извънм прозорчето. Показалеца е на пластмнасовия капак, ако помня добре.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Благодаря, надявах се ти да се включиш!

      Чертата на борда между двата ремъка ли е? Тия дни ще сваля ламарината отдолу и ще зачистя, че е ръждива... Доколкото виждам от снимки на мотори и шайби май трябва да е ориентирана точно към засечката за правилен монтаж на шайбата. Прилича на шпонков канал засечката за монтаж на шайбата.
      Ремъците ми пречат и със стробоскопа не се вижда добре. искам да подсиля белега на ръка и после да ми е по -лесно.

      Благодаря още веднъж!

      Коментар


      • Kirilpm
        Kirilpm коментира
        Редактиране на коментар
        Мини белега с коректор или бял маркер, тогава се вижда перфектно на стробоскопа.

    • #18
      Намерих си белега и си наместих центровката. Белега е една малка резка на борда на шайбата между двата ремъка.
      Загрява се автомобила, откача се SUB вакума от делкото /по-близкия до делкото/ и се затапва към двигателя. Проверяват се оборотите да са 850 +- 50. Светкаш със стробоскопа и трябва да си точно на белег, ако не - въртиш делкото. Аз го оставих леко на аванс заради газта. Това е, надявам се да е разбираемо.
      Белега си го лъснах с малка пиличка за да е видим. Достъп изпод двигателя.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X