Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Feroza - VIN?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Feroza - VIN?

    Ако е възможно и на мен да пратите паролата, ще сам ви много благодарен. tzekom@abv.bg

    Коментар


    • #47
      До: Feroza - VIN?

      Моля да ми разчетете и моя VIN JDA00F30000015090.
      Благодаря!

      Коментар


      • #48
        До: Feroza - VIN?

        Ако може и моя JDA00F30000003957 Благодаря

        Коментар


        • #49
          До: Feroza - VIN?

          Първоначално публикуван от стои Преглед на мнение
          Моля да ми разчетете и моя VIN JDA00F30000015090.
          Благодаря!
          Първоначално публикуван от nikolai6868 Преглед на мнение
          Ако може и моя JDA00F30000003957 Благодаря
          И за двата дава че не може да намери фероза с такъв номер. Не е задължително нещо да не е в ред. Просто тия двата не иска да ги разкодира. Имаше преди време и още е дин такъв случай.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #50
            До: Feroza - VIN?

            Днес гледахме с кума една Фероза в Благоевград, може ли някой да и разчете ВИНа JDA00F30000034631 Купето и е доста запазено, ама през пода на багажника и около заден ляв калник се вижда шосето. Този и недостатък беше старателно покрит с чистичък мокет и продавача беше доста ''изненадан'' като го видяхме. А и при краен ляв волан нещо и скърца около шарнирите.
            Ако може някой да разчете ВИНа и ще ми бъде много от полза.
            И какъв размер трябва да бъдат оригиналните и гуми ?
            Благодарности !
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #51
              До: Feroza - VIN?

              Градски, с VIN-a може да ти помогне колегата Sparky по-късно. Той има програмата. Колкото до скърцането (ако е скърцане) идва от ограничителния болт, който се трие в носача при пълен волан. Ако погледнеш отпред , ще го видиш. Аз му мазвам малко гресчица и се оправя(временно).

              ПС: Требваше да побегвам за жабешко, та ще се видиме лятото като си дойда за постоянно. Гледайте добре шасито!!! Там най- много гният Ферозите! Подчукнете с нещо, щот може да е замаскирано!
              Успех!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #52
                До: Feroza - VIN?

                Ето:


                Наистина гледайте шасито. И трансмисията. Пробвайте всички режими на движение. Двигателя трябва да пали безпроблемно, и да работи сравнително безшумно. Не бива да ви притесняват промяната на обороти, ниските или високите такива, на празен ход. Тоя двигател обича да го прави. Регулират се лесно, и не е технически проблем.

                По-добър вариант е да търсите италианска. Шаситата в 90% от случаите са им по-читави от немските и австрийските. Гният отвътре, така че трудно се вижда.

                Ако шасито е пребоядисвано или мазано с нещо, бягайте далече. Със сигурност са замазвани дупки.

                Скърцането може да е от куп неща, включително и ограничителните болтове. Едва ли е някакъв сериозен проблем.

                Ако има някаква възможност, закарайте я в някой сервиз да я огледат. Хубаво е и сам да разгледаш отдолу.

                Успех.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от sparkybg; 18-02-09, 12:47.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #53
                  До: Feroza - VIN?

                  Благодаря на Спарки за навременните указания. Ще се опитаме да ги спазим.
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Feroza - VIN?

                    Благодаря, Спарки!
                    Желая на всички приятни дни!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Feroza - VIN?

                      Ако някой има възможност, може ли да направи справка и за следния VIN:
                      Код:
                      JDA00F30000073920
                      TYPE: F300LG-BMHE
                      ENGINE: HD

                      Предварително благодаря!

                      П.П.
                      За тези, на кото не им се рови по ръководствата, ето обяснение на кодировката TYPE:

                      Последно редактирано от VECTOR; 05-03-09, 16:38.
                      Георги Тонев

                      Коментар


                      • #56
                        До: Feroza - VIN?

                        Sparky можеш ли да ми пратиш парола и инструкции за инсталация на програмата. Mерси!
                        Honda Africa Twin RD07 '95

                        Коментар


                        • #57
                          До: Feroza - VIN?

                          Първоначално публикуван от gusa Преглед на мнение
                          Какво точно те интересува?
                          Това е през Microcat for Daihatsu.


                          Здрасти ,качи е тази програма или даи линк ако е има някаде за онлаин проверка.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Feroza - VIN?

                            Колеги,с риск да стана досаден моя VIN е JDA00F30000030197.на талона ми пише първоначална регистрация 28.06.1995, но на коланите прочетох 1990 година.Имам съмнение ,че автоджамбазите са я подмладили моята Ферозка.Ако ми проверите годината,че нещо не мога да се включа в тоя Microcat,ще ви бъда благодарен.E-mail - mihov_1969@abv.bg
                            Последно редактирано от mihov_1969; 09-03-09, 22:13.
                            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Feroza - VIN?

                              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                              Спарки хиляди благодарности за съпорта.
                              [ATTACH]15803[/ATTACH]
                              Дайте и на мене съпорта,ако обичате. mihov_1969@abv.bg
                              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Feroza - VIN?

                                Някой може ли да ми прати паролка на balewg@yahoo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X