Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Успокоителни пластини на накладките при Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Успокоителни пластини на накладките при Фероза

    Колеги , какво ми се случи .....карам си и от както смениха предните нахладки нещо в предницат все дрънчи, като на ламарина , не е проблем , но е адски дразнещо......след 2 майстори и безброй "умни " мнения се оказа, че предния майстор...видиш ли не е сложил или направо си е махнал тези успокоителни пластини резонантни ли как да ги нарека и аз незнам на предните спирачни нахладки, който държат самата нахладка да не се движи, и като ритенеш предните колела просто предните нахладки дрънчат ...преставете си какво е в движение. Карам си но е дразнещо.....

    Та сега на въпроса...... трябва ли да сменям нахладките т.е. да купувам нови нахладки или мога да намеря тези пластини само отделно...защото нахладките са сменяни преди нямас и 3 месеца , а при оня дето ги сменя не искам да се връщам дори неискам да го чувам , че от неговия майсторлък такива проблеми оправям, че не мми се говори ....

  • #2
    От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

    Не трябва да сменяш отново накладки. Ама от къде ще намериш пластини нямам ни най-малка представа.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

      Разрови се в раздела за търговски партньори, търси темата за накладки, съединители и дискове.
      Купувал съм от Ники комплект пластини за накладките за Фероза, бяха около 30-тина лева.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

        Благодаря за бързите отговори .....писах в темата на Николай мисля се казва човека ...но 30 лв. за тези пластини.....по- добре да сменя нахладките 48 лв. са нови нахладки ....

        Коментар


        • #5
          От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

          Ако вървят в комплект с пластините (което се съмнявам), бива.
          Ако смениш само накладки, пак ще дрънчат, та няма смисъл ако имат хляб.
          Ники се казва, да.
          Много е точен колегата.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

            В комплектът накладки нямаше пластини, за това ги поръчах отделно. За цената не съм сигурен, това е порядък. Сменях много неща и това ми е останало като спомен.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              В комплектът накладки нямаше пластини, за това ги поръчах отделно. За цената не съм сигурен, това е порядък. Сменях много неща и това ми е останало като спомен.
              Да! И аз така, като ги сменях нямаше пластини в комплекта. А без тях дрънчи отвратително.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #8
                От: Успокоителни пластини на нахладките при фероза -

                Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
                Благодаря за бързите отговори .....писах в темата на Николай мисля се казва човека ...но 30 лв. за тези пластини.....по- добре да сменя нахладките 48 лв. са нови нахладки ....
                Здрасти ,имаш ли отговор от Ники,има ли такива пластини и на каква цена?
                0893966166- Димо Тодоров

                Коментар


                • #9
                  От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                  има,#1248
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...77#post2776977
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                    да сега видях ..поръчах ги ..но човека каза, че му е само един комплект съжалявам предполагам, че при поръчка ще ги има и за други

                    Коментар


                    • #11
                      От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                      В момента виждам в един магазин ги имат налични на 26.70лв. Утре като седна пред другия компютър може и по-евтини да намеря..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                        Момчета да кажа , тези пластини който взех от ники станаха, но с преправяне едната пластина се преправи за да пасне в леглото , но за сега не дрънчи

                        Коментар


                        • #13
                          От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                          При мен паснаха директно без да се преправя нищо.
                          Има разлика в апаратите за плътни и вентилирани дискове.
                          Моята беше с плътни. При теб как са?
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Успокоителни пластини на накладките при Фероза

                            Да когато човек не разбира много много ..така се получава.....сори за късния отговор ...та какво се е случило ...нищо не е преправял майсторчето...просто при мен пластините е трябвало да бъдат поставени прави , а при други се слагали легнали , но майсторчето ми вика докато го измисля и се разровил в нета Та сега не дрънчи ...добре е

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X