Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за среща на Ферозаджии от София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    Аз нямам проблем за където и да е. Към онази страна на Витоша съм карал съвсем малко така, че лично на мен ще ми дойде добре. Ако това устройва Сашето и останалите нека бъде там.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

      Ами хайде значи за там ще мислим.
      Значи, да обобщим:
      Уговорката е за 23-ти (събота) октомври. Някога предиобяд и в района около Рударци.
      Като прецезираме малко повече плановете, предлагам да пуснем обява в общия раздел за разходки.
      Георги Тонев

      Коментар


      • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

        Някой от вас карал ли е в района? Знае ли маршрути .. абе Спарки не се спотайвай
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Някой от вас карал ли е в района? Знае ли маршрути .. абе Спарки не се спотайвай
          Аз май ще хартисам.

          Иначе, маршрути - дал господ. И леки, и не чак толкова. И къси, и не чак толкова. По-дълга разходка може да се направи до Чуйпетлово например, ама с тая кал не е невъзможно да има изненади и да се наложи връщане обратно. Иначе и из района има не лоши пътчета и местенца. Аз вероятно следобяда ще съм в Драгичево. Абе, ще видим...

          От хижа селимица нагоре също има разни пътечки и каменисти пътчета. Не са хард, но на места са възможни леки щети. Все пак, за информация - с тераното се качвах там на сухо с оригиналните гуми за мъгла (Pirelli sorpion ST 235/75/15 на 6 (шест) години ) и странични стъпенки. , без да закача никъде. Около бившата филмова площадка също има леки и неангажиращи пътчета, но там ще си е чисто полянна разходка с поомазване с кал. Практически няма къде да се закъса, освен зорлем (Жоре, помниш ).
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

            Помня помня там ми беше сефтето дето ме накара да си взема джипка ... мръснико ниеден Ама някак си не ми се вярва да хартисаш, като знаеш, че сме толкова близичко до теб ... ще видим
            Последно редактирано от Жоро Танев; 13-10-10, 15:44. Причина: Правопис
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

              По принцип в събота сутрин движението в посока Кулата е един малък кошмар... Особено след като започнаха разкопките преди Перник.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                Да взема да се престраша най после?
                Тома Томов
                Вече с Kia Sportage.

                Коментар


                • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                  Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                  По принцип в събота сутрин движението в посока Кулата е един малък кошмар... Особено след като започнаха разкопките преди Перник.
                  Да, ма може за 30-40 минути да се прецапа през Люлин планина, примерно. Или през Владая.

                  Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
                  Да взема да се престраша най после?
                  Ми, хем да пробваш ресорите, пък и други да видят що е това 3+1 от Милнер.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                    Дано до тогава успея с монтажа.
                    Тома Томов
                    Вече с Kia Sportage.

                    Коментар


                    • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                      Не е проблем да избегнеме главния път.
                      Погледнете тук:
                      http://www.geodesy-bg.net/GeoRT/MISC...S/SNOWTRIP.gpx - GARMIN

                      http://www.geodesy-bg.net/GeoRT/MISC...S/SNOWTRIP.kmz - Google Earth

                      Тази разходка я правихме през януари 2009.
                      Доколкото си спомням, единствения проблем беше снега. Въпреки това нямаше нищо по-особено освен буксуване на моменти, но без закъсвания, въпреки че моята джипка не е нищо особено.
                      Погледнетое го просто като насока.
                      Георги Тонев

                      Коментар


                      • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                        Този маршрут много ми харесва. Най-малкото можем да го караме до Рударци за да избегнем задръстванията, а после на където решим всички.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                          Как се визуализира това?
                          Писах ЛС на адаша от Рударци за идейки за маршрути из района.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                            Първото линк е за МапСорс, а втория трябва да си инсталираш GoogleEarth за да видиш.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                              По принцип,съботите си ги работя,но ще се постарая въпросната да я освободя.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                                Нали идеята е за софт и наблягане на мохабета и мръвките?
                                Приятни черни пътища, усмивки, деца, домашни любимци. Без трошене и издевателства...
                                Дори и да не си намерим някой опитен водач по тези трасета, винаги може да се върнем на нещо по-чисто ако играта загрубее.

                                -> taran:
                                Хайде, хайде... Жената знам че няма да я навиеш, ама малкия е задължителен в твоя екип.
                                Георги Тонев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X