Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може да посрещнете един новак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може да посрещнете един новак

    Здравейте.
    Семейството ни се увеличи с едно приятно МПС
    В събота успяхме да се разделим с автомобила на жена ми и бързо бързо яхнахме F300. До сега не съм предполагал , че една такава бълха може да достави толкова положителни емоции. От два дни я карам - регистрации, аларми, такива неща.
    Произведена е декември 1989 година. След щателен оглед не успях да видя никъде ръжда.Ако е замаскирана, то е повече от професионално.Още не съм я изкарвал извън асфалта - ще я изкалям, естествено. Иначе джипа замества Рено Клио-то на жена ми и ще се натоварва предимно с 9месечната щерка и 5 годишния син с дневен пробег около 4 км. е, и малко офф на вилата, де.Това беше основната идея за ъпгрейда.
    Та сега още я накичвам,там масла, филтри то е ясно, трябва да сменям агренажен ремък и ролка ( от Пловдив съм - откъде ще ми препоръчате да пазарувам?)
    ето го и бонбона

  • #2
    До: Може да посрещнете един новак

    Честито със здраве да си я карате.
    Сега след малко ще се появят момчетата собственици на Feroza и ще Ви дадат необходимите съвети.
    От мен добрите пожелания.
    Успех
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Може да посрещнете един новак

      Честито и от мен, гледам колицата ти и се кефя... на готиният булбар и правилните джанти CMS
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        До: Може да посрещнете един новак

        Честито! Изглежда екстра и, каквато изглежда, така и да се държи! Със здраве да си я карате!

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Може да посрещнете един новак

          Честито колега. Много добре изглежда. Направил си добър избор за смяна на клиото. Желая ти приятни емоции с Ферозата. Сигурен съм че ще останеш доволен. Поне аз от мойта съм - идеална ми е и за града и за разходки. Предполагам колегите от Пловдив ще ти дадат съвет къде да си направиш стандартните процедури за смяна ма масла и др.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #6
            До: Може да посрещнете един новак

            тя много Арна, браво колега!
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: Може да посрещнете един новак

              готина малка колица.да си я карате със здраве

              Коментар


              • #8
                До: Може да посрещнете един новак

                Честито! Само приятни емоции с нея ти пожелавам!

                Коментар


                • #9
                  До: Може да посрещнете един новак

                  Честито. На снимката изглежда страхотно. Дано да не ти създава главоболия!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Може да посрещнете един новак

                    Честито да сте живи и здрави всичките, вие и колицата

                    А за консумативите, погледни първо тук в раздела Дайхатцу, има много инфо и конкретни данни за масла цени и т.н.

                    Питай на воля за каквото ти хрумне, тук всички сме за това за да си помагаме.

                    Поздрави,
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Може да посрещнете един новак

                      честито и от мен, колата изглежда много запазена, дано не ти създава грижи
                      Bertone freeclimber 1.8 115hp

                      Коментар


                      • #12
                        До: Може да посрещнете един новак

                        Честито и от мен, безаварийна експлоатация.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Може да посрещнете един новак

                          Ама много ми хареса джипката, да знаеш !!! Пожелавам ти да я спукаш от каране, а положителните емоции са гарантирани- с тази кола ще видиш места и пейзажи, които с Клиото са недостижими
                          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                          Toyota Land Cruiser KDJ 125

                          Коментар


                          • #14
                            До: Може да посрещнете един новак

                            Много сладка колица Да ви е честита, и да ви радва много
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Може да посрещнете един новак

                              ЧЕСТИТО! Супер е на външен вид. Дано и да не те разочарова. Ако си мислиш, че си изкачил връхче в живота си ...сега с SUV още много ще изкачваш.
                              УСПЕХ!!!
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X