Обява

Свий
Няма добавени обяви.

вьпрос за роки 5 2.8тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • вьпрос за роки 5 2.8тд

    Здравеите колеги от 2 години имам уникално роки 5 та реших да правя спирачки старите ги нямаше накупих всичко нови трьбички дискове накладки барабани и стигнах до помпа понеже неговата я правят вече два пьти за два месеца и ми омрьзна искам да си купя нова или втора рька но работеща в интернет намирам само за фероза еднакви ли са ? за ферозата е 90лв нова за рокито втора рька ми искат 120лв ако са нднакви новото си е ново

  • #2
    От: вьпрос за роки 5 2.8тд

    На F70 и F75 спитачките са като на Фероза - дискове, барабани, апарати, помпа. Всичко е 1:1. За новите с независимо окачване отпред и/или отзад не знам как стоят нещата от към спирачки.
    Какво имаш предвид под Роки 5?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      От: вьпрос за роки 5 2.8тд

      И ако може да ни споделиш кое е "уникалното" на твоето Роки?
      Т.е. разбирам, че ти имаш нещо, което нашите нямат - сподели, ако е удобно - мисля, че ще е интересно за всички.

      Коментар


      • #4
        От: вьпрос за роки 5 2.8тд

        уникално е с това , че когато го закупих за 1000 лв имаше само работещ двигател и скоростна кутия на едно изгнило купе.С баща ми махнахме цялото купе и остана шасито на същото шаси застана купе от варбург комби цялото оградено с тръби таблото с уредите взехме от издъхналото купе на daihatsu-то вдигнахме го на по високи пружини и едни ретро джанти от мерцедес ще кача и снимки преди 3 дни кат пристигна новия стартер от софия го запалих да му чуя гласа отново щот го бях забравил но за съжаление не можах да го покарам спокоино след кат нямам никакви спирачки модела е Daihatsu - Rocky Hard Top 2.8 TD 91 Hp от 1987 с маската с кръглите фарове не знам как се води в краина сметка то беше за проект не съм мислил да реставрирам старото купе което беше и без докоменти. написах какъв е модела спирачната помпа е с три изхода два за предните и един за задните на задните изкарах спирачно масло на предните не пуска и капка !!! а всичко е ново и го правя както трябва значи помпата нещо се ебава отново даваите акъл или помпа на разумна цена и да го подкарвам а снимки обещавам за утре да видите и моя красавец

        Коментар


        • #5
          От: вьпрос за роки 5 2.8тд

          Колега , пусни някоя снимка на Рокито, да му се порадваме.
          Оператор на италиански реактивен жребец

          Коментар


          • #6
            От: вьпрос за роки 5 2.8тд

            Първоначално публикуван от marto890424 Преглед на мнение
            Здравеите колеги от 2 години имам уникално роки 5 та реших да правя спирачки старите ги нямаше накупих всичко нови трьбички дискове накладки барабани и стигнах до помпа понеже неговата я правят вече два пьти за два месеца и ми омрьзна искам да си купя нова или втора рька но работеща в интернет намирам само за фероза еднакви ли са ? за ферозата е 90лв нова за рокито втора рька ми искат 120лв ако са нднакви новото си е ново
            Здравей колега. Роки 5 и на мен не ми говори нищо, а и на Доктор Горчев също. Според мен най-добре си виж VIN-а и питай в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=97674 за помпата. Патрол фен е изключтелно коректен и ще свърши работа. Успех!
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • #7
              От: вьпрос за роки 5 2.8тд

              Жоро ето за какво иде реч "Daihatsu - Rocky Hard Top 2.8 TD 91 Hp от 1987 с маската с кръглите фарове", т.е. като на Ванката е, с мостове.
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • #8
                От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                Така де ... идеята ми беше с VIN под ръка да пита Патрол Фена за нова помпа. Обикновенно има оригинални части, както и заместители и ще му разкаже подробно за цени и доставка. Надявам се да не се приеме, като реклама това! Ако преценят модераторите да трият .....
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • #9
                  От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                  Daihatsu - Rocky Hard Top 2.8 TD 91 Hp от 1987 с маската с кръглите фарове - На това спирачките са като на Фероза.
                  Имам помпа от Фероза. Мога да ти я пратя за проба. От 3 години не е ползвана, отлежава в мазето. Не знам в какво състояние е в момента, последно работеше перфектно.
                  Ако всичко по системата е навързано както трябва спирачките се обезвъздушават на самотек за 3 часа, само доливаш течност.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Daihatsu - Rocky Hard Top 2.8 TD 91 Hp от 1987 с маската с кръглите фарове - На това спирачките са като на Фероза.
                    Имам помпа от Фероза. Мога да ти я пратя за проба. От 3 години не е ползвана, отлежава в мазето. Не знам в какво състояние е в момента, последно работеше перфектно.
                    Ако всичко по системата е навързано както трябва спирачките се обезвъздушават на самотек за 3 часа, само доливаш течност.
                    значи след кат смених и закачих всичко налях течнос,до задните две колела стигна за 5 мин помране и обезвьздушаване на предните не пусна и капка всякак прбвах . Всичко е ново трьбички маркучи може би маистора на помпата се е осрал пак

                    А за твоита ми даи цена и да видим да свьршим работа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                      По спомени задните са последователно и се обезвъздушава само задно ляво.
                      При положение, че всичко напред е ново за да не протича въобще напред има нещо гнило в помпата.

                      Цена за моята не мога да ти дам. От много време не е използвана. Ако ти се занимава с проби мога да ти я пратя.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                        Вярно е уникално - пускай снимките да го видим. Пружини...значи си махнал ресорите Ок., ама джанти от мерцедес как успя да монтираш ...любопитно ми е.

                        Коментар


                        • #13
                          От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303364.jpg
Прегледи:1
Размер:156.8 КБ
ID:5511138Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303368.jpg
Прегледи:1
Размер:158.2 КБ
ID:5511139Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303369.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5511140
                          Последно редактирано от nickbochev; 21-08-13, 06:58.

                          Коментар


                          • #14
                            От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                            Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                            Вярно е уникално - пускай снимките да го видим. Пружини...значи си махнал ресорите Ок., ама джанти от мерцедес как успя да монтираш ...любопитно ми е.
                            Колега ресйорите са си на мястото им Тука играта е друга предните карета са волгови пак преправяне общо взето ползвам оригинален двигател и скорости пък другото е правено за да става джипа се движи много добре дано да е в този форум човека с ленд крузера да си каже как беше извлечен от варбург от едно трeсавище и варви яко вътре до колена кал и си се движи и не ма опир за тва имам и мерак да го оправя само спирачките останаха

                            Коментар


                            • #15
                              От: вьпрос за роки 5 2.8тд

                              Радва окото. Ощо по-любопитно е, че вече съм виждал негови снимки някъде из форума
                              Оператор на италиански реактивен жребец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X