Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една FEROZA.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още една FEROZA.

    Здравейте,

    Вече съм собственик на FEROZA F300 '93 1.6/16V.

    та ако може да ми препоръчате магазин в София, от където да си накупя стандартните чаркове, които се сменят при купуване на стар автомобил:

    агр.ремък
    ролка
    другия ремък (макар че ми се струва читав)
    филтри
    гарнитура за капака на клапаните, че ми се ще да ги погледна/регулирам, ако има нужда)
    евентуално накладки, предни и задни (още не съм ги гледал, 'щот съм съвсем пресен )

    нещо друго ако се сещате?

    за смяна на масла и гресиране ще се ходи на маслар, знам къде/какви трябва да се сложат. Фен съм на Repsol, но бих се доверил и на маслара, при който ще ходя - ходил съм и друг път.

    За щастие няма никъде ръжда, направо не е истина . Само тук-там има дребни неща за изправяне. Май си е с оригиналната боя, или поне не си личи да е боядисвана.

    Обаче като и хвърлих един поглед отдолу, маншоните на шарнирите са започнали да се напукват, та трябва да се вземат мерки преди да са сдали багажа съвсем, щото доколкото разбрах (от тук) са скъпи, а не се знае и нови колко са читави. Та някой да знае дали някъде могат да сменят само маншоните и възможно ли е изобщо, съответно колко би излязло като пари.

    Благодаря предварително на всички отзовали се.

    BTW Форума е страхотен и много полезен. Поздравления. Днеска четох и бисерите, счупих се от смях Тука има страшни зевзеци .
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Още една FEROZA.

    Колега, добре дошъл във форума, честито за придобивката и поздравления за избора. За тези части на ферозата които питаш се намират на много места. При мен ми ги осигури сервиза в който ги сменях. Намери време да изчетеш писаното в подфорума за Дайхацу, ще ти е от полза, а ако имаш въпроси, питай тук виняги ще получиш отговори. Пък на нас ще ни е от полза и ти да споделяш надблюдения и опит от твоята Фероза. Успех и безаварийно шофиране.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      До: Още една FEROZA.

      Честито!Безаварийно каране!
      И най-вече късмет в резервните части!
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X