Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхатсу Фероза - резервоар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайхатсу Фероза - резервоар

    Здравейте, моите мъки край нямат...
    Последният проблем беше показателят на бензиномера, оправихме го, но преди няколко дни спрях на наклон и какво да видя отзад - капе бензин...
    В сервиза казаха , че отгоре преди години бил сложен плат и залят с епоксидна смола.
    Дайте съвети колеги какво да правя.
    Да търся по моргите, дали някъде не правят?

  • #2
    От: Дайхатсу Фероза - резервоар

    Свали го и виж дали може да се поправи. Ако е на паяжина търси от морга. Не че не може да се направи, но е разправия и скъпо удоволствие, при това не всеки ше го направи читаво.

    Друг вариант е да търсиш от друг автомобил, който да пасне, примерно пластмасов - поне няма да изгние никога.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Някой колега който е сменял да има идея от какъв ще пасне.
      Как да го оправя? Някой спомена да се сложи лист ламарина и да се запои (като при улиците)

      Коментар


      • #4
        От: Дайхатсу Фероза - резервоар

        Аз затова споменах - ако става за ремонт. Ако е инцидентна дупка в следствие на удар, или примерно не добро боядисване или покритие отвътре още от завода е едно, а когато целия е на вестник и не дава да го пипнеш с твърд предмет - съвсем друго. В единия случай наистина ще го поправиш, а в другия просто ще го закърпиш за някое и друго време, от 2 дена до....
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          По скоро не става за ремонт,
          Дори и да стане бе вярвам да е за дълго, предложете от какво пасват, защото не вярвам да намеря в моргите за ферозата,а нов..., дайте идеи колеги.
          Едва ли съм първият с подобен проблем.

          Коментар


          • #6
            От: Дайхатсу Фероза - резервоар

            Не си първият. Поразрови се из темите. Някой беше сменял.

            Иначе начина е сваляш стария, измиваш го , и тръгваш по моргите да търсиш с подобни габарити. Ше има малко "творчество" после, но няма невъзможни неща.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Дайхатсу Фероза - резервоар

              На около има няколко теми за резервоарни решения. Въпреки, че резервоара е изгнил чаркалъците из вътре са си наред. Разглоби го внимателно за да не ги повредиш. Направи си резервоар и готово.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #8
                Някой колега от форума не знае ли кой прави резервоари?

                Коментар


                • #9
                  От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                  Първоначално публикуван от vivabg Преглед на мнение
                  Някой колега от форума не знае ли кой прави резервоари?
                  Колега,тебе наистина те мързи за четеш!Sobax си направи космически резервоар.Обади му се и ще ти направи.Ама първо трябва да го свалиш,да го огледаш и да решиш.С щракане по клавиатурата не става.Дерзай и поздрави.
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                    Колега, прочети тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=65069
                    и после тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153086
                    Ако после имаш въпроси ги задай в твоята си тема, демек тази.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                      Здравей, прочети тази тема- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=65069 и виж какво са писали колегите, че даже ако решиш и газ може да и сложиш. В посочената тема има няколко варианта и то вече монтирани резервоари.Прочети я, помисли и действай.
                      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                        Аз за 10-тина години, Фероза с читав бак не съм виждал .... а не е като да не са ми минавали през ръцете поне 20-30 бр.
                        Всички са ръждиви яко!

                        От там им страдат и помпите .... винаги се пълнят с ръжда и ....

                        Решението е само едно НОВ.
                        Преди доста време бях видял и с пластмасов ... ама от Пасат ли беше ... вече не помня.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                          Моя резервоар е опровержението!
                          Когато го отрязах беше като нов! Ако разгледаш снимките се вижда.
                          Ако се бях сетил, че мога да го дам на някой, а да взема изгнилия му за рязане...
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дайхатсу Фероза - резервоар

                            Колега, имам здрав резервоар без ръжда, ако искаш ми звънни да се разберем. 0878118358 Жоро.

                            Коментар


                            • #15
                              Благодаря, намерих си вече.Сменихме го, всичко засега е наред.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X