Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подарявам

    Става дума точно за арматурата с уредите пред водача.
    Имах две - за инжекцион и за карбуратор. Едното продадох, дригото е налично. Мога да видя в събота кое е останало.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Подарявам

      ОК,ще съм много благодарен.

      Коментар


      • От: Подарявам

        Таблото от инжекциона е налично. Взимам го с мен.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Подарявам

          Съжалявам за закъснението колега Горчев,но бях малко из провинцията,вече съм си в София.Как мога да се свържа с теб за да се уговорим?

          Коментар


          • От: Подарявам

            Телефонът ми е 0886 796 456.
            Звънни когато е удобно и ще се разберем.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Подарявам

              Ако не се лъжа, някъде, някога, беше писал, че те блазни мисълта да повдигнеш задната седалка на ферозата, за да може да се използва площта под нея.Обзет съм от същото параноично желание, но немога да преценя оптималната височина като конструкция,стабилност и функционалност.За сега я изместих с 80мм. напред, но за подобренията след завършването им и по подробно.
              Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

              Коментар


              • От: Подарявам

                Струва ми се, някъде по снимките, видях буферен тампон на преден носач?Ако все още са налични два броя,кандидатирам се за тях.Предварително благодаря!
                Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                Коментар


                • От: Подарявам

                  Задната седалка я бах местил, да. Изместих я с 10-тина сантиметра напред. Добре се получи.
                  Бях опитвал да я вдигна нагоре, но не стана добре. Ако се вози някой отзад е доста неудобно.

                  Буферни тампони имах някъде. Ще ги потърся.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Подарявам

                    Много благодаря!Все пак би ли казал на колко сантиметра беше повдигната седалката при теб и как практически беше изпълнено?Фабричното комплектоване на ферозата с два клаксона ли е, или с един?Моята е с един.Още веднъж благодаря за практичните съвети и материалната подкрепа.Успешен ден!
                    Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                    Коментар


                    • От: Подарявам

                      Седалката я бях качил над калниците. Стана доста ... грозно
                      Опитах да наместя задни седалки от Алфа Ромео, но не се получи. Ако щатната седалка се качи 5-10 см нагоре мисля, че няма да е проблем. Само трябва да предвидиш здраво закрепване към пода, да не стане някоя беля с возещите се на нея.

                      И двете Ферози, които имах бяха с по един клаксон. Рокито обаче е с два. Не знам колко е заводско, ще видя в книгите.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • От: Подарявам

                        Благодаря!Информацията е много ценна за мен.Аз също съм се ориентирал в тези 5-10см .С "пробата и грешката " ще уцеля оптималната височина.Спрял съм се на шайби от текстолит с диаметър 50мм.Дано всичко стане както съм го замислил,впрочим, идеята откраднах от твой пост.Успех!
                        Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                        Коментар


                        • От: Подарявам

                          Разгледах книгите. В ел. схемата на Фероза има обозначени два клаксона.
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Подарявам

                            Ако имаш излишен,записвам се в "чакащи".
                            Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                            Коментар


                            • От: Подарявам

                              Ще проверя за клаксон, няма проблем. На теория клаксоните трябва да са два с различен тон. Един по-басов и един по-писклив.
                              Ще видя какво има при частите.

                              Потърсих ограничеителните тампони, но не ги намерих.
                              Вероятно са заминали на някъде.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Подарявам

                                моят е писклив
                                Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X