Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подарявам

    Частите пътуват към теб. Утре (16.0 след 9 сутринта ще са в Плевен.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Подарявам

      може да не е тук мястото, но помогнете с някое и друго конусче за захващането на клапана към пружината... (две сцепени)......

      Коментар


      • От: Подарявам

        Аз нямам, главата я взеха напълно оборудвана.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Подарявам

          Всичко е точно. Получих пратката навреме. Забавям отговора защото съм в провинцията а там интернетаа... Днес направих монтажа при което ме впечатли това, че моят и товоят "филтър" са напълно идентични функционално. Когато подходих към смяната на цилиндъра който е в двигателния сектор установих, че долният му отвор се отвежда посредством гумен шланг завъшващ с щипка в рамата. От утре започва многокилометровото препускане за тестване. Ще поддържаме връзка. Благодаря!
          Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

          Коментар


          • От: Подарявам

            Ядец!Не можах да навъртя много километри и отново замириса на бензин.Този път протече резервоара.За мой късмет намерих бързо един "секънд ханд" в прилично състояние.Демонтажа на стария и монтажа на новия ми се виждат сериозен проблем, особено поставянето на петте крепящи болта.Ама.... каквото е рекъл Господ! .......и мамата!
            Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

            Коментар


            • От: Подарявам

              От Фероза ли е новия резервоар? Не би трябвало да е кой знае какъв зор.
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • От: Подарявам

                Не е голям зор демонтажа и монтажа.
                Аз подложих две дръжки от лопата отдолу. После по обратния ред. Изглежда врътня, но не е нищо особено.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Подарявам

                  Зависи! Аз скъсах два от четерите болта.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Подарявам

                    "Секънд ханд" е от фероза,почти двадесет години търкаляна по зелените английски поля.Външният му вид отговаря на възрастта.Обработен е механично /четка,шкурка/,ръждопреобразувател и боя "три в едно".Тази боя ми препоръчаха в бояджийския дюкян.Има функциите на ръждопреобразовател,грунд и боя с приличен гланс.В досегашната си практика с нея нямам забелижки.Притеснява ме най вече поставянето на петте болта, които трябва да се пъхнат отгоре.А там практически нямам достъп при моя Феро......Что делат?
                    Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                    Коментар


                    • От: Подарявам

                      Кьор фишек!!!!!!Никаква смяна на резервоара!!!След екстремен оф роуд тест,включих обонянието си
                      на на 100% и като митничарски пес претърсих, целия джип , но не долових никакъв мирис на бензин!Слава богу!На всички колеги,които за пореден път доказаха своята съпричастност и солидарност и със своят опит и знания се включиха в решаването на моя "проблем", дълбоко благодаря!
                      Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                      Коментар


                      • От: Подарявам

                        Болтовете се навиват отдолу. В гредичките има заварени гайки с резба.
                        Както и да е. Важното е, че проблема е решен.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Подарявам

                          Колега ако не видиш от някъде теч не барай резервоара. На мен ми е прецакан филтъра с активен въглен и директно изхвърля парите във въздуха, та лятото при топло време ми намирисва на бензинец от време на време , но гледам теч няма никъде.
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • От: Подарявам

                            Нелогично, но факт!Никой не би допуснал болт да се навива отдолу,защото е повече от ясно какво би се получило когато поради тръскането и вибрациите той се развие и падне.Но ..."Когато разсъждаваме логично не значи че сме прави, а че не сме за лудницата" е казал Нобеловият носител Николай Павлович Павлов.Това дали се отнася и за мене?Светна ме много яко и навреме.Благодаря!
                            Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                            Коментар


                            • От: Подарявам

                              Jr, тревогата дойде от паркирал до мене съсед,който ме алармира че под резервоара ми има мокро петно и мирише на бензин, а наблизо се работи с електрожен.Първата ми реакция бе веднага да преместя феро, след което се върнах и установих мирис на бензин.Но сега,като правя ретроспекция на случилото се,си задавам въпроса: има ли в БГ паркинг без петна от бензин/масло и мирис на ГСМ?Освен аз, и синът ми направи тройна ревизия на резервоара и площта около него.Заключение: Няма теч!....за сега!Дано!Благодаря!
                              Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                              Коментар


                              • От: Подарявам

                                Здравейте колега Горчев. Да попитам дали стои още таблото с уредите за инжекциона? Предполагам за това с километража и оборотомера иде реч?Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X