Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсана пружина...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсана пружина...

    Днес закарах териоса - 1.3, 1999г., да "завъртя" гумите и излезе проблем. Гумаджията, като свали задно дясно колело се оказа че пружината е скъсана горе. Ходих в сервиза където поддържат колицата, майстора въртя едни телефони и после каза че това с пружините зор работа - трудно се намирали...Та въпроса ми е - някой може ли да помогне - я с информация къде се намират, или с друга такава - от каква друга машина са взаимозаменяеми. Почва археологическия сезон а без кола съм с вързани ръце...и крака. Благодаря предварително за помоща.
    Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
    ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

  • #2
    От: Скъсана пружина...

    Един вариант е да ти ги направят в Крън по здравата. Ама не става бързо и резултата не е на 100% сигурен. За друго не се сещам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Скъсана пружина...

      Благодаря - ще го имам предвид. Ще поровя още в нета дали няма да се намери от някой разглобен, пък ще видим...
      Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
      ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

      Коментар


      • #4
        От: Скъсана пружина...

        Колега, иди в някоя морга и си харесай две пружини по диаметър на витката и диаметър на сечението. Ако не станат ( в което силно се съмнявам) ги върни и вземи други - сходни. Ако са редки Териусите по моргите не си струва да се тормозиш. Правенето на пружина, както Спарки предлага, е голям филм. Убеден съм, че правената пружина ще се разминава с другата оригинална и филма продължава с пълна сила. По-добре вземи две еднакви и ги слагай.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #5
          От: Скъсана пружина...

          колега остави телефон,ако все още не си намерил да ти се обадя и да ти дам пружина

          Коментар


          • #6
            От: Скъсана пружина...

            След доста търсене в нета- поне 10 разглобени териоса, намерих пружина в Плевен. Вчера я получих по куриер - и въпреки известните ми опасения при подобен начин на закупуване на такъв артикул, продавача се оказа изключително коректен, за което му благодаря. Бе сложена същия ден и вече съм спокоен и доволен. Благодаря и тук на колегите за отзивчивоста и смятам да последвам съвета на sobax и със счупената да взема да потърся един комплект подобни резервни по моргите
            Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
            ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

            Коментар


            • #7
              От: Скъсана пружина...

              В ибей е 19 лири нова , ако ти потрябва пак. http://www.ebay.co.uk/itm/REAR-COIL-...item5645af33dd

              Коментар


              • #8
                От: Скъсана пружина...

                Първоначално публикуван от Сабин Цонев Преглед на мнение
                В ибей е 19 лири нова , ако ти потрябва пак. http://www.ebay.co.uk/itm/REAR-COIL-...item5645af33dd
                Благодарско. Ще го имам предвид, че човек знае ли...
                Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X