Обява

Свий
Няма добавени обяви.

на някой трябва ли му десен хъб за фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • на някой трябва ли му десен хъб за фероза

    Колеги, намерих един юнак, който има почти неразкомплектована фероза на части, продава двата хъба комплект, а на мен ми трябва само левия, цената на двата е двеста лева - така, че си търся ортак за десния, при него има и ресори - за цена не съм питал но ако на някой му трябват да свирка - ще разбера!!
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    От: на някой трябва ли му десен хъб за фероза

    За ръчни хъбове ли говорим? Няма леви и десни.
    Трябва ми един хъб, но тази цена май не е много атрактивна. Нещо не ми се дават 100 лева за един хъб.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #3
      От: на някой трябва ли му десен хъб за фероза

      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
      За ръчни хъбове ли говорим? Няма леви и десни.
      Трябва ми един хъб, но тази цена май не е много атрактивна. Нещо не ми се дават 100 лева за един хъб.
      То по-добро от оригинала в случая (и не само), май няма. А алтернативите са хем по-скъпи, хем по-калпави.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: на някой трябва ли му десен хъб за фероза

        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
        За ръчни хъбове ли говорим? Няма леви и десни.
        Трябва ми един хъб, но тази цена май не е много атрактивна. Нещо не ми се дават 100 лева за един хъб.
        За ръчни -да и на мен не ми се дават ма на пазара няма никакви оригинални, мисля, че ако свали още ще е най много по 10лв. - искаше им 240 ( аможе и да не свали още от цената).
        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

        Коментар


        • #5
          От: на някой трябва ли му десен хъб за фероза

          Хъбовете са продадени, разбира се не на мен, така, че продължавам да търся даже само капачка за ръчен хъб
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X