Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с моста на Feroza

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с моста на Feroza

    Имам няколко въпроса ако някои може да помогне ще сам признателен.

    Сдобих се с Фероза 93год. – хъбовете се активират отвън което е за мен по-добрия вариант. Имам проблем със задна лява полуоска - крива е и досега 4-те пробвани от мен идват поне 15мм по-къси. Има ли вероятност задния мост да е от Роки, защото тази Фероза е раздута /така идва от Италия/ Имат ли разлика задните мостове в различните год. производство

  • #2
    ДИНИ

    Поне на планетарния механизъм влиза ли на шлиците. и само в тва ли е разликата
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Re: ДИНИ

      Първоначално публикуван от DINI
      Поне на планетарния механизъм влиза ли на шлиците. и само в тва ли е разликата
      Sajalqvam gn.Petrov za momenta nqmam vazmojnost da korespondiram na latinitza koeto 6te promenq za v bade6te. Za tazi Feroza se okaza,4e tzeliq zaden most e po dalag s okolo 140mm a ne kakto predi 15mm samo poluoskata.Original poluoska e po-dalga ot drugite probvani s 70mm.Zatova imam samnenieto 4e e ot Rocky.Kogato q vzeh ima6e plastmasovite emblemi ROCKY qvno italianetza se e obijdal,4e sedi vav Feroza.Moga da pratq i snimki ako e nujno za po-dobra info.

      Коментар


      • #4
        Re: ДИНИ

        Първоначално публикуван от kojo
        Първоначално публикуван от DINI
        Поне на планетарния механизъм влиза ли на шлиците. и само в тва ли е разликата
        Sajalqvam gn.Petrov za momenta nqmam vazmojnost da korespondiram na latinitza koeto 6te promenq za v bade6te. Za tazi Feroza se okaza,4e tzeliq zaden most e po dalag s okolo 140mm a ne kakto predi 15mm samo poluoskata.Original poluoska e po-dalga ot drugite probvani s 70mm.Zatova imam samnenieto 4e e ot Rocky.Kogato q vzeh ima6e plastmasovite emblemi ROCKY qvno italianetza se e obijdal,4e sedi vav Feroza.Moga da pratq i snimki ako e nujno za po-dobra info.
        Nqkoi 6te kaje li pove4ko za Feroza kakvo da o4akvam /problemi/ kazvay,4e dvigatelite im bili jelezni no razdata4nite im kutii slabi...?I kak e na OFFROAD?Za sega vijdam golqm zor s 4astite i 6te vidim dali si zaslujawa.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с моста на Feroza

          Полуоските на задния мост при фероза се различават на дължина, дясната е по дълга
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с моста на Feroza

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Полуоските на задния мост при фероза се различават на дължина, дясната е по дълга
            о.к.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X