Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Спортрак с луфт в главината

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайхацу Спортрак с луфт в главината

    на предно ляво колело. Може ли да карам така?
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 17-11-11, 11:32.

  • #2
    От: Дайхацу Спортрак с луфт в главината

    А ми по- добре отиди на майстор това си е сериозна работа, ако е нещо, каре и оп в канафката в най- добрия случеи.
    Виж карето има и две лагерчета(те са евтината част). С това шега не бива - успех !

    Коментар


    • #3
      От: Дайхацу Спортрак с луфт в главината

      Махни хъба , отвий гайката, махни законтрящата шайба, изправи я, сложи я обратно, обери луфта и законтри. Ако законтрящата шайба е заминала - бях дал някъде чертеж - даваш да ти я изрежат на лазер, ако я няма по магазините. В сервизното ръководство си пише цялата процедура. Аз я правя за 20-ина минути, със все монтажа и демонтажа на гумата, който не е задължителен.

      Ако до 4-6 месеца отново се появи луфт, или от лагерите се чуваш странни шумове, ще трябва да смениш лагерите.

      ПП: Спортрак и Фероза е едно и също. Предполагам си я внесъл от UK.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Дайхацу Спортрак с луфт в главината

        Спартак, благодаря за съвета, но не знам къде да го видя това сервизно ръководство.

        Коментар


        • #5
          От: Дайхацу Спортрак с луфт в главината

          Първоначално публикуван от mikonikolov Преглед на мнение
          Спартак, благодаря за съвета, но не знам къде да го видя това сервизно ръководство.
          То затова не ти трябва никакво ръководство,а крик и малко инструмент.Даже и гумата не се сваля.На мойта Цироза и двете гайки бяха разхлабени,претегнах ги ,законтрих и нямам грижи.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X