Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шпренгване на ресьори (за БУРГАС)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шпренгване на ресьори (за БУРГАС)

    Здравейте колеги някой колега ако знае някъде в Бургас къде могат да ми шпринговат ресьорите моля да каже или да ми даде някакъв съвет с Дайхатсу Роки съм 2,8ТДИ

  • #2
    От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

    Някъде в кв. Победа имаше преди. Веднага след магазина на Алфа Ромео в дясно.

    Коментар


    • #3
      От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

      Където е автоморга Франц в Победа, в същата зграда е, Али се казва човека. Ковач та дрънка. Само, че това със шпренгването не издържа много.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Където е автоморга Франц в Победа, в същата зграда е, Али се казва човека. Ковач та дрънка. Само, че това със шпренгването не издържа много.
        Колеги само да добавя ,че въпросния ковач Али ,се е преместил във складовата база на ДК-то ( реално на около 500 м се е изместил ).Лично съм го проверил , че не е на старото място.
        "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
        "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

        Коментар


        • #5
          От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

          понеже излязохме тука само хора от Бургас дайте някакъв майстор на джипове, че аман от пишещи се майстори. мойта във вторник пак е в бокса за рекламация

          Коментар


          • #6
            От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

            Аз мога да ти препоръчам в гаражите след КАТ и СМК втория или третия гараж Наско се казва.Той също кара Фероза.

            Коментар


            • #7
              От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

              мерси. ще мина да го видя

              Коментар


              • #8
                От: шпринговане на ресьори за БУРГАС

                Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                понеже излязохме тука само хора от Бургас дайте някакъв майстор на джипове, че аман от пишещи се майстори. мойта във вторник пак е в бокса за рекламация
                От какво се оплакваш?

                Коментар


                • #9
                  От: Шпренгване на ресьори (за БУРГАС)

                  абе ходих при едни за смяна на реле регулатор и диодна плочка на динамото, както и да ми сменят горивния филтър. върнаха я като маркучите на филътра не бяха ги стегнали и трудно палеше, а и сега като работи осветлението премига като работи колата. миналата седмица я карах нищо не направиха и сега във вторник пак ще я гледат. Яворе ние маи с тебе се знаем. Работили сме заедно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Шпренгване на ресьори (за БУРГАС)

                    Първоначално публикуван от cecur Преглед на мнение
                    Здравейте колеги някой колега ако знае някъде в Бургас къде могат да ми шпринговат ресьорите моля да каже или да ми даде някакъв съвет с Дайхатсу Роки съм 2,8ТДИ
                    Според мен шпрингването не е добър ваиант. Това е временно решение, после нещата стават още по-зле. Може би по-добър вариант е да ти добавят лист.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Шпренгване на ресьори (за БУРГАС)

                      А ако нещата са много зле , добре е при шпренгването да се добави лист!!!
                      Jeep grand cherokee 4.0

                      Toyota 4rynner 2.4 td

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X