Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за фероза-самоделка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за фероза-самоделка

    Здравейте колеги, вижте какво сътворих след една седмица заварки и особено пилене на заварките
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Багажник за фероза-самоделка

    Колега добре се е получило ,а и джипката изглежда добре поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за фероза-самоделка

      А пропуснах да се похваля и с нова хамър боя и гуми 31x10.5, за монтажа на които поизрязах калниците

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за фероза-самоделка

        Визията е страхотна!
        Само внимавай сега със страничните накланяния, че центъра на тежеста ти е с 20 см по-високо
        Колко тежи горе-долу
        Идеално място за номера
        Калниците като ги изряза, после потгъна ли ги? Какво направи с пластмасовите подкалници?
        Как ги въртиш тези колелета, аз се притеснявам 30х9.5 да сложа, а ти 31. Има ли сила в гората?
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #5
          От: Багажник за фероза-самоделка

          Багажника е станал супер. Интересува ме рг. номер дали ще има проблеми с кат защото и аз обмислям да го слагам на багажника.
          Стефан 0878655377

          Коментар


          • #6
            От: Багажник за фероза-самоделка

            Значи за номера, аз им обяснявам че си имам и осветление и тн. така че няма грижи а самият багажник тежи около 40кг,а за големината на гумите не е никакав проблем да ги развърта,дори аз останах изумен(очаквах да не иска да варви но уви) а и джантите ми са с ет-40 или около толкова така че донякаде нещата се компенсират макар веднаж вече да я изправих на две десни гуми в един завой( почти си легна ама то от задкормилното устройство беше проблема) а за калниците отпред не са подгънати а отзад им заварих готов ръб(уде профил за гипсокартон) който даже е процинкован и няма проблеми а за подкалниците оште тарся решение

            Коментар


            • #7
              От: Багажник за фероза-самоделка

              Само да се варна на гумите аз карах с 235/75/15 гудиър вранглер и сега съм със съштата марка и модел ама 31x10.5 и няма никаква разлика във вурвейа ама никаква

              Коментар


              • #8
                От: Багажник за фероза-самоделка

                Очаквай след известно време багажникът да влезе през тавана. Захващането към колата е "невероватно". Освен това доста си вдигнал центъра на тежестта, което при конкретния модел не е добра идея. Изработката е прилична, но инженерингът не особено.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Багажник за фероза-самоделка

                  Подкрепям. Добра изработка, ама това верно ли е заварено за ламарината?
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Багажник за фероза-самоделка

                    Абе хора кой е казал че е заварено?????????Това на снимката е силикон(което си мислите че е заварка)а доколкото самото закрепяне е с болтови през гредите на тавана а и един приятел кара с такова нещо на тавана от 3 години и не е станало нищо ама нищо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Багажник за фероза-самоделка

                      Ще извиняваш, ама за нямането на разлика във вървежа не вярвам.

                      А отгоре - 40 кила багажник + 20 кила гума... Нещо много ли пречеше да си оставиш отзад поне гумата? Може да се направи подходящо усилване или допълнителна стойка. Просто мястото на гумите не е на покрива. Мое мнение.

                      Иначе за изработката - поздравления. Изглежда добре.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Багажник за фероза-самоделка

                        Принципно спарки е прав, че се повишава центъра на тежеста но за сметка на това изглежда доста по добре от стандартна ферозка,а и все пак не карам на ръба така че не е проблем

                        Коментар


                        • #13
                          От: Багажник за фероза-самоделка

                          Много хубаво изглежда. Явно си голям мераклия. Нека ти носи радост.
                          Не ми харесва къде си закачил вантите в предните калници. Аз бих оставил онзи рообар които продаваш и бих закачил вантите за него.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Багажник за фероза-самоделка

                            Постарал си се,станалое добре,но ми се чини,че предните халогени ще заминат при първото влизане в гората.Другият недостатък ,освен горепосочените е,че багажника не позволява да си отвориш предната част на тавана.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Багажник за фероза-самоделка

                              Като разбрах колко тежи ми се скапа настроението. Уби ми се всяка радост от хубавата визия. Търпи ли доработки? Помисли дали може да се направи да е бойлер за експедиция . Поне малко да са от полза тия тръби, цол и половина ли са, повече ли...
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X