Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хебели?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хебели?

    Здравейте! Преди няколко дена ходих да си правя предницата и ми казаха, че първо трябва да си оправя хебелите. И понеже цените им са много големи, а дочух, че се ремонтират , всяка информация би ми била полезна понеже .

  • #2
    От: Хебели?

    Моите ги направих, разглобяеми. Махат се оригиналните капачки и се заместват с стругована гайка с тапа. Гайката се заваря към хебела, със тапата се регулира натяга на болта. Паразитния хебел болта е цилиндричен, коригира се, защото ще е малко износен прави се нова втулка с канал за гресиране и се прави да се гресира, а паразитните ще трябва да си направиш нови, вътре има метална само тя се продава нова. Основния е е полусферичен стомана стомана, с болта можеш да натегнеш малко пружината. Опитах се набързо да го на пиша. Ако има въпроси питай.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #3
      От: Хебели?

      Затваряйте темата проблема е оправен

      Коментар


      • #4
        От: Хебели?

        Е сподели как де .. ще бъде от полза за всички тук
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #5
          От: Хебели?

          Еми то всъщност аз не направих нищо, познат със сервиз ги свали и ги закара на стругар да ги оправи, и за 90 лева станаха и двата после ги сложиха и толквоа.

          Коментар


          • #6
            От: Хебели?

            Мигам, мигам... Аз поне нито разбрах точно къде е проблема, нито как е оправен.

            Може би нещо съм изключил днес.... За двата хебела ли иде реч, или за центерлинка, или и двете?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Хебели?

              Ето какво представляват нашите болтове, всичките са такива с изключение на долните и паразитния хебел. Трябваше и него да ви снимам, но се сетих късно. Направил съм двата хебела да се разглобяват.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4468.jpg
Прегледи:1
Размер:125.7 КБ
ID:5461243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4469.jpg
Прегледи:1
Размер:194.9 КБ
ID:5461244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4470.jpg
Прегледи:1
Размер:110.5 КБ
ID:5461245
              Bertone freeclimber 1.8 115hp

              Коментар


              • #8
                От: Хебели?

                Къде ги рециклират тези хебели????
                Помогнете!!

                Коментар


                • #9
                  От: Хебели?

                  На ул. Македония срещу р-т Стария чинар. Зад блока има стругар. Агоп. Мисля че той се занимаваше.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хебели?

                    Благодаря, колега!!!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X