Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой с актуална информация (ама истинска)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой с актуална информация (ама истинска)

    Някой може ли да пише колко му е разхода на Кия Спортидж 2 на газ (реалния естествено),че тия данни от официалния им сайт ме хвърлят в цайтнот.Благодаря предварително на отзовалите се!

  • #2
    Между 10 и 15.В зависимост от карането.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • живко 71
      живко 71 коментира
      Редактиране на коментар
      Нормално каране при мен 110 -140 извън градско ми дава 13-15 л газ 4х4 е моята ,но не ми работи ламбда сондата (първата )!А и да уточня ,че и с 90 да я карам пак 13 ми харчи!
      !

  • #3
    Първоначално публикуван от живко 71 Преглед на мнение
    Някой може ли да пише колко му е разхода на Кия Спортидж 2 на газ (реалния естествено),че тия данни от официалния им сайт ме хвърлят в цайтнот.Благодаря предварително на отзовалите се!
    Не съм срещал официални данни за разход на пропан-бутан. Ти къде ги гледаш?
    Моят съвет - смени си ламбда сондата, защото когато тя не работи, горивото се подава по базова карта, което поне откъм разход не е най-доброто. Отделно, ако сондата не работи, газовата уредба също не може да се настрои коректно, ако е газов инжекцион де, не уредба с плочка смесител. Тогава сравни разхода на бензин с този, който производителя дава (извънградско, защото градско е прекалено относително) и ще се разбере дали има проблем.

    Коментар


    • #4
      Ето тука виж по-голяма статистика - https://www.spritmonitor.de/de/ueber...mp;powerunit=2
      Обърни си езика на английски, ако ти е по-удобно, и си маркирай баш твоя модел, мощност на двигател и пр. Аз съм го щракнал за Туксон, което е същото, но не съм уточнил мощност, та дава резултати и на V6.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #5
        Градско 14-15 извън града 10
        kia sportage 2.0 128 h.p.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X