Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

    Колеги, здравейте, с риск да прозвуча банално и изтъркано искам да питам нещо?
    Не отдавна съживих стойката на моята Киа Wagon с помоща едни прожини с които ме уреди @Nikolay Staykov, но сега ми се иска още малко да я повдига отзад. например 2-3см с едни подложки, че като я натоваря повечко си кляка доста
    Въпросът ми е такъв малък лифт може ли да се размине без преправяне на надлъжната и стабилизиращата щанга???

    П.С. качвам скици на задни подложки и предни, че доста ги търсих, а си мисля че е добре да ги има точно в тази тема.
    Поздрави на всичкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:задна подложка.jpg
Прегледи:1
Размер:33.3 КБ
ID:5690731Натиснете снимката за да я уголемите

Име:предна подложка на амортисьора.jpg
Прегледи:3
Размер:31.6 КБ
ID:5690732
    Последно редактирано от I_N_M; 12-11-15, 13:03. Причина: допълване

    Коментар


    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

      За отзад може да си вземеш направо тези http://www.dbk-dimitrov.com/d-%D1%82...D%D0%B8-o-017b

      Коментар


      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

        Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
        Колеги, здравейте, с риск да прозвуча банално и изтъркано искам да питам нещо?
        Не отдавна съживих стойката на моята Киа Wagon с помоща едни прожини с които ме уреди @Nikolay Staykov, но сега ми се иска още малко да я повдига отзад. например 2-3см с едни подложки, че като я натоваря повечко си кляка доста
        Въпросът ми е такъв малък лифт може ли да се размине без преправяне на надлъжната и стабилизиращата щанга???

        П.С. качвам скици на задни подложки и предни, че доста ги търсих, а си мисля че е добре да ги има точно в тази тема.
        Поздрави на всички[ATTACH=CONFIG]837936[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]837937[/ATTACH]
        Саше здравей.Питал си ме няколко неща ама бях за риба-ще ти отговоря сега -отзад съм с пружини от омега -вдигнаха 8-9 см и втвърдиха с една идея возията,ако искаш комфортно возене и 3-4 см слагай от астра,за подложки си се ориентирал,за реактивната щанга- да- удължил съм я с 2.5 см ,имам още една резервна ,ако ти трябва звънкай.А във форума има много по-знаещи от мен и можещи колеги посъветвай се и с тях. Успех.

        Коментар


        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

          @icecool благодарско, спестяваш едно ровене и лутанееееее

          Ники, четах ги тия работи за Омегата и Астрата, ама все пак не можах да разбера, ако се спра на варианта от Астра , ще е необходимо ли преправяне по щангите и съответно ако да, във варианта със подложките мога ли да се размина с преправянето! Не искам да правя едно че после да чупя друго!
          С две думи, да си призная търся по-мързеливият вариант, щото времето е кът с две дечица съм и тия работи по щангите не се виждам как ще ги свърша сам, а пък дето ще търся сервиз да ми обърнат такова внимание се сещам само за един ама не във Варна а в София, сещайте се.........

          Коментар


          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

            Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
            @icecool благодарско, спестяваш едно ровене и лутанееееее

            Ники, четах ги тия работи за Омегата и Астрата, ама все пак не можах да разбера, ако се спра на варианта от Астра , ще е необходимо ли преправяне по щангите и съответно ако да, във варианта със подложките мога ли да се размина с преправянето! Не искам да правя едно че после да чупя друго!
            С две думи, да си призная търся по-мързеливият вариант, щото времето е кът с две дечица съм и тия работи по щангите не се виждам как ще ги свърша сам, а пък дето ще търся сервиз да ми обърнат такова внимание се сещам само за един ама не във Варна а в София, сещайте се.........
            При 4 см лифт ще имаш 1-2 см изместване в дясно на моста,ако не те дразни си карай така.

            Коментар


            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

              О.К. тенкс.
              Разбирам, че мога да мина без преправяне.
              Поздрави!

              Коментар


              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                Карай спокойно,няма проблем.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                  Колеги, на някой да са му останали едни предни фланци?
                  Търся си някви минимални 8-10мм.?

                  Коментар


                  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                    Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                    Колеги, на някой да са му останали едни предни фланци?
                    Търся си някви минимални 8-10мм.?
                    К во става Саше, и теб ли те ухапа мишката ?

                    Коментар


                    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                      За главините ли?
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                        Трябва да имам 8мм .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                          @Nikolay Staykov
                          еми нещо такова стана. Взех си предни и задни амортисьори и подложки за отзад, че си викам, като ша се разглобява отпред да сложа и нещо минимално, един вид да я съживя малко. То нали и по две се омножава за отпред(доколкото съм чел)
                          @Соти, за отпред за повдигане над пружините което съм виждал че се слага в сайта нали фланци му казвате? Малко съм си лаик.
                          ей това имам в предвид:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:flanec.jpg
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5694778
                          Последно редактирано от I_N_M; 12-12-15, 08:33. Причина: правописна грешка

                          Коментар


                          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                            [QUOTE=I_N_M;2877389]@Nikolay Staykov
                            еми нещо такова стана. Взех си предни и задни амортисьори и подложки за отзад, че си викам, като ша се разглобява отпред да сложа и нещо минимално, един вид да я съживя малко. То нали и по две се омножава за отпред(доколкото съм чел)
                            @Соти, за отпред за повдигане над пружините което съм виждал че се слага в сайта нали фланци му казвате? Малко съм си лаик.

                            Ако имаш познат стругар - веднага отивай да го тормозиш , а във Форума има доста писания.После гумите и джантите почват да малеят.....честито,добре дошъл във филма.Очакваме снимков материал.Успех.

                            Коментар


                            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                              Здравейте на всички и ЧНГ, пожелавам на всички многойНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160102_123427.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5697499й безаварийни, прашни и кални километри изпълнени с готино настроение и близки хота!!!!!
                              Та.....по темата все се каня да измия колата и после да я щракна.....ама ей на септември я мих и дано пак да не дойде септември докато я измия
                              Колицата се освежи много доволно!!!! С новите амортисьори друга е хавата
                              Отпред благодарение на колегата @travelling си сложих 1см. "Фланци" , а отзад 23мм. Подложки и колата стана много свежа, сега ще се пробвам и снимка да кача, че запърви път пиша от сматфона
                              НО!!!!!! за отзад си оска нови опелски пружини, че пак много кляка от не много багаж, ама това по нататък......

                              Коментар


                              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                                Ники, наистина гумите почнаха да малеят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X