Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дави се студена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дави се студена

    Здравейте,след ремонт на мотора киата започна да се дави студена.при запалване сутрин пали от първият път и работи добре но като подам по рязко газ и започва да се дави,ако я оставя на обороти да позагрее няма проблем.сменял съм всичко.Ако запали на газ няма проблем.Помагайте че ме отрови.киа спортидж 2,0 16v 128ks 95g.
    Последно редактирано от gogovt; 06-01-22, 15:44.

  • #2
    На тези "коли", най-честата причина за това е ламбда сондата.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • gogovt
      gogovt коментира
      Редактиране на коментар
      Със откачена ламбда е същото.

  • #3
    Същата кола, същия проблем преди 7-8 години.След много мъки и диагностики, се оказа бензинова помпа.Не прави необходимото налягане,и когато е студена не и стига горивото.Разликата беше минимална от това което пише по книжка,но явно има значение.Мисля че и при теб на същото място е заровено кучето.Успех.
    kia sportage 2.0 128 h.p.

    Коментар


    • #4
      Може и от дюзите да е ако не са почиствани и имаш газ!!!Същи са симптомите при позапушени дюзи!!!

      Коментар


      • #5
        Най-вероятно не се дави а заглъхва или гасне от бедна смес.

        Коментар


        • #6
          Бензиновата помпа е нова и изключва на 6,5 бара.дюзите съм ги чистил.интересното е че запалва веднага и работи добре,като и подам газ не глъхне но при третото подаване и започва да прекъсва и дави свещите.ще се развеждат със нея вече.

          Коментар


          • буклас
            буклас коментира
            Редактиране на коментар
            А газ имаш ли?Ако имаш газ,пробвай принудителнои да я запалиш направо на газ,да видиш дали ще ти го направи този проблем!!!

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X