Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ЕCU на Кия Спортидж 2 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ЕCU на Кия Спортидж 2 2009

    След дълги експерименти и купени 4 ламбда сонди се установи ,че проблема е в компютъра на автомобила.Ще закупя втора ръка компютър ,ала изскочи проблем кой и къде във Варна да ми прехвърли информацията от моя на новозакупения.Моля помогнете с информация.

  • #2
    Питай в най-близкия сервиз за монтаж на аларми там ще получиш инфо кого да търсиш, те се познават помежду си и така с едно две препращания ще намериш подходящ човек да ти свърши работа.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • #3
      Моя отдавна го изхвърлих!!
      Сега съм с тъпа механична помпа и разхода падна с поне един литър! Даже и повече коне, май живнаха!

      Коментар


      • I.Stoyanov
        I.Stoyanov коментира
        Редактиране на коментар
        Пенчо, тука май иде реч за следващата на твоята кия, при това бензин

      • Пенчо
        Пенчо коментира
        Редактиране на коментар
        Опа! Верно не съм догледал. Сори!!

    • #4
      Първо провери дали твоя компЕр е Бош или Сименст, това да знаеш какъв да търсиш. После действай както колегата по-горе те е посъветвал.Успех

      Коментар


      • #5
        Благодаря за съветите .В момента ме посъветваха да сваля компа и да го занеса на майстор и ако няма начин за оправяне ще купувам друг !!Благодаря ви още веднъж за отделеното време !!

        Коментар


        • буклас
          буклас коментира
          Редактиране на коментар
          Какво стана с компа,оправи ли ги нещата?

      • #6
        Привет !Компютъра си е наред .Оказа се че има прекъснати и окислени кабели и благодарение на инж.Димитров и ф–ма Наги електоникс автомобила ми е изряден .Ако няко има проблем с ел .инсталаций и всичко ел по автомобила ,горещо ги препоръчбам !Повечето ,,майстори ,,не се нагърбват с проблемни автомобили и искат само да отвият два болта ,да сменят нещо елементарно и да вземат една шапка пари .А тук ти оправят проблема и не са скъпчий!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X