Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова помпа кия спортич 2003г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензинова помпа кия спортич 2003г

    Колеги, къде да търся проблема с липсата на подкачване на гориво при подаване на контакт. Помпата подкачва само при въртене на стартер. Стартовото пълнене на контакт липсва

  • #2
    На Кията няма предстартово подкачване. Бензин се подкачва при въртене на стартер. И други автомобили са така
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      Това сигурно ли е колега ?

      Коментар


      • Иван Жоров
        Иван Жоров коментира
        Редактиране на коментар
        На 90% сигурно мога да потвърдя и аз.

      • bullet_pk
        bullet_pk коментира
        Редактиране на коментар
        4 години карах такава. Прекъснах помпата, когато работи на газ. Та търсих кабелът ѝ, и съм го мерил.

        Преди да я продам смених и помпата , поради причина, че цедката се беше разпаднала.

    • #4
      100% и от мен

      Коментар


      • #5
        Понеже съм свидетел на тези

        Първоначално публикуван от gogofear Преглед на мнение
        100% и от мен
        и от мен.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #6
          Помпата на КИА-та няма предстартово подкачване(като Ферозата на пример),защото има клапан който не позволява на бензина подаден към рейката да се върне обратно в резервоара и го държи под налагяне,охлажда се от бензина в резервоара и върти постоянно,дори и когато превключи на газ!!!За това се прави както е направил ПАвлин,т.е.,прекъсват я когато превключи на газ да не върти залудо!!!Ако не се направи това прекъсване,изгаря ако в резервоара се подържат ниски нива на бензин(както се случи при мен)!!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X