Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся това!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Изпусни и задните гуми или сложи 100 кг в багажника .
    kia sportage 2.0 128 h.p.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
      Да не пиша нова тема ще пиша тук.Как да вдигна още фаровете понеже ел.машинката е на макс но ми е нужно още малко.
      Отиди на някой пункт за ГТП да ти ги регулират както трябва. На някои даже е безплатно, на други е до 10 лв.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от pan4o_ Преглед на мнение
        Изпусни и задните гуми или сложи 100 кг в багажника .
        Много смешно,като нямаш конкретен отговор не пиши нищо.Каиш

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Отиди на някой пункт за ГТП да ти ги регулират както трябва. На някои даже е безплатно, на други е до 10 лв.
          Явно не сте ми разбрали въпроса.По какъв друг начин да ги вдигна малко,понеже не намирам от къде да ги вдигна ръчно.Ще има по самия фар нещо с отверка да се наглася но къде е кой знай!

          Коментар


          • #20
            Със сигурност има начин за ръчна настройка на фаровете с отверка . За това и колегата те е насочил към пунк за годишни прегледи , обикновено там правят такива настройки.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #21
              Ок,благодаря ви но обикновенно и там не се сятът

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                Със сигурност има начин за ръчна настройка на фаровете с отверка . За това и колегата те е насочил към пунк за годишни прегледи , обикновено там правят такива настройки.
                Именно, щото с отверката на око ще получи много псувни от насрещно движещи се. Да прежали 10 лв. и да отиде където знаят какво правят, по скоро уреда им показва какво да правят.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #23
                  Напълно подкрепям. Има и домашен вариант - пред гаражната врата или някоя стена

                  Коментар


                  • large
                    large коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това трябва да важи за най-високото ниво на фаровете, ако се регулират от купето.

                  • I.Stoyanov
                    I.Stoyanov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Така е да, ако са с нивомати също.

                • #24
                  Въпроса е къде се намира въпросното място на фара на Кия Спортидж от където може да се направи ръчно настройката?Ако някой знае да пише,друго не ме интересува.

                  Коментар


                  • #25
                    Все пак благодаря и на тези които са писали до сега.

                    Коментар


                    • #26
                      Предстои ми закупуване на лагери и семеринги на предните главини на Киа Спортидж 97г.,от кой магазин сте доволни като цена-качество?

                      Коментар


                      • #27
                        Както писах в другата тема, съм пазарувал от Колос МС и от Дитакс М (бивш Базис М).

                        Но виж хубаво размерите на лагерите и семерингите. Преди 2000 г отпред са с 26 мм полуоска. После е 28 мм. Та вероятно има разлика и в лагерите.

                        Виж състоянието на иглените лагерчета на полуоската, както и на семерингите, които ги пазят.
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #28
                          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                          Именно, щото с отверката на око ще получи много псувни от насрещно движещи се. Да прежали 10 лв. и да отиде където знаят какво правят, по скоро уреда им показва какво да правят.
                          Не че нещо, ама съвсем не е сигурно. На текущото ми терано (абсолютно оригинални фарове с рециклирани рефлектори и стандартни халогенки), ако ги оставя регулирани както ми казват на пункта, насрещните ще ме попържват постоянно. Трябва да ги сваля с една степен надолу от регулацията за да са ОК. Това при пълен резервоар при реглажа.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • Джоу (x3mrjoe)
                            Джоу (x3mrjoe) коментира
                            Редактиране на коментар
                            И на мен ми харесва късите да бият на "по-късо", щото с тях или караш леко, или/и си в града с улично осветление.
                            Ако караш на извънградско, и няма други които да осветяват пътя, си караш на дълги.

                        • #29
                          Фаровете са регулирани вече😄

                          Коментар


                          • disko04
                            disko04 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Пак ще ти направят с право забележка че само питаш а си стиснат на обратното.

                        • #30
                          Какво трябва да кажа?😉

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X