Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгаснах

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгаснах

    Снощи кията изгасна в движение,без да светкат никакви лампи,все едно,че свърши бензина.Добре че се спусках по Симеоновско шосе,та се повозих малко по инерция и пак запали.
    Дали помпата не ми направи някакъв номер или бушона на помпата.Какво мислите.

  • #2
    До: Изгаснах

    Първоначално публикуван от chato Преглед на мнение
    Снощи кията изгасна в движение,без да светкат никакви лампи,все едно,че свърши бензина.Добре че се спусках по Симеоновско шосе,та се повозих малко по инерция и пак запали.
    Дали помпата не ми направи някакъв номер или бушона на помпата.Какво мислите.
    Или алармата,имобилайзера, масата или плюса на акумулатора.

    Коментар


    • #3
      До: Изгаснах

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      ... масата или плюса на акумулатора.
      Това ме съмнява динамото ще си храни системите. По скоро бобина или електрониката на запалването си е тръгнала (или лош контакт по тези вериги) На "форд"-овете така са ми горяли комутатори (джвъчката която замества чукчето и наковалнята), и блок бобини, а на една "Ибица" - бобината (там въпросния комутатор е в корпуса и).....карай, то ще си излезе
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Изгаснах

        На мен така ми гаснеше на една от първите ми коли от кофти ключе маса - като загрееше и не даваше контакт. Идиотското беше, че смених три сервиза и 37234 части доката съвсем случайно сам се усетих от какво е.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: Изгаснах

          Сервизи.... мили родни....

          Сега гледах тиграта на една колежка. Уж сменили датчик за температурата на входящия въздух, ама кабела седи изолиран. Изобщо го изключили.

          Махнали и лампата "ENGINE CHECK", щото светела и ги дразнела.

          Бърникали били и нещо друго (пази боже, дано да не са), та и взели 180 лева.

          Смях се 10 минути! Ама ако на мен някой ми извърти тоя номер, пак ще се смея, ама някой ще плаче.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Изгаснах

            Май ще излезе датчик колянов вал,ама ще го четат чак в петък.
            Ще пиша.

            Коментар


            • #7
              До: Изгаснах

              Първоначално публикуван от chato Преглед на мнение
              Май ще излезе датчик колянов вал,ама ще го четат чак в петък.
              Ще пиша.
              Киата е с 2 бубини.Датчик на коляновия вал фърля 1 на милион...Помпа е възможно да даде яд-тя и без това вече е взела/дала...Аз залагам на скапан имобилайзер и/или лоша връзка нЕкъде по трасето...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: Изгаснах

                Нямам имобилайзер(май),не съм с оригинален ключ.Утре ще мерим и ще видим.

                Коментар


                • #9
                  До: Изгаснах

                  Указа се,това което най-малко ми се искаше,компа.Дайте идеи.
                  Благодаря.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Изгаснах

                    Първоначално публикуван от chato Преглед на мнение
                    Указа се,това което най-малко ми се искаше,компа.Дайте идеи.
                    Благодаря.
                    Съболезнования. Моята е ТДИ и нямам такива сложнотии. Капсулован ли е? Да не е само куплунг?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Изгаснах

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Капсулован ли е?
                      Не е,най-обикновен MOTRONIC на BOSCH.Май се е бъгнал софта,казаха ми за един пич дето ги препрограмирал,ама ще стане другата седмица(ако стане).Иначе намерих същата KIA,като моята,на части със същия комп,но ще я оставя като резерва.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Изгаснах

                        Първоначално публикуван от chato Преглед на мнение
                        Не е,най-обикновен MOTRONIC на BOSCH.Май се е бъгнал софта,казаха ми за един пич дето ги препрограмирал,ама ще стане другата седмица(ако стане).Иначе намерих същата KIA,като моята,на части със същия комп,но ще я оставя като резерва.
                        Че не съм в час- не съм, ама си мисля, че там би трябвало да има само фърмуер, а как се бъгва той - нека знаещите да кажат.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Изгаснах

                          Нека,нека.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Изгаснах

                            Комп?????????????Кой ти го каза?
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Изгаснах

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Комп?????????????Кой ти го каза?
                              На две места.Първо във "Вики кар",когато ходих за оная "боза" от една друга тема(сещаш ли се?).Тгава при мерене на тоците през компа даде пренапрежение-19V и нещо си,а доректно на акумулатора и на алтернатора всичко точно и казаха,че вероятно има проблем с компа и дава произволни грешки,ама кой да слуша.Тия дни я карах при един друг агент и там работата с тоците беше същата.Няколко дни закачаме на тестера и всеки път дава различни грешки,като преди това всичко е било точно.Та и тук ми казаха,че най-вероятно е компа(без да съм
                              подсказвал)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X