Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" също?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" също?

    Интересуваме на кои модели джипове летите джанти съвпадат с Кия(и ако някой предлага 4броя с гуми(да са летни) да даде оферти) GSM:0877601700 ..............и "булбарите" какво им е специфичното(в смисъл какво трябва да гледам за да съвпада?????
    Ако искате качете снимки на вашите джипки с 'лети" джанти и други подобни "тунинг" изпълнения да взема някви идеи

    Благодаря предварително
    и поздрави на всички
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

    Междуболтовото разтояние е 5х139,7.Такова е на Сузуки Витара/Самурай,Дайхатцу Роки/Фероза,Киа Спортидж,УАЗ,ГАЗ,някои модели Додж Рам...Имат разлики в централния отвор...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

      Аз съм с 15" за GMC,ще кача и снимчици

      Коментар


      • #4
        До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

        Ето едничка,за сега
        п.п.Сори за закъснението
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

          Добре изглежда ,а някой ако има 4-и обикновенни джанти за киа без гуми или с гуми да даде оферта(може на лично)!! че тук само за 4-и обикновенни ми искат 300лв....пък аз диря летии моля дайте некоя оферта
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59867
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

            Коментар


            • #7
              До: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

              някой да има излишни капачки за тия джанти
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                Тази тема я бях забравил.....преди време ми доставиха 2бр. джанти от фероза и много ми харесаха,как изглеждат като за метални и реших да си събера 4 от този комплект...след година и половина ето резултата .......сега се чудя какви други "кичози" да и наслагам
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303541.JPG
Прегледи:1
Размер:279.1 КБ
ID:5330070Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303545.JPG
Прегледи:1
Размер:278.0 КБ
ID:5330071Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7303540.JPG
Прегледи:1
Размер:278.7 КБ
ID:5330072
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                  ето как изглежда моята Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5522.jpg
Прегледи:2
Размер:123.8 КБ
ID:5330074Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5530.jpg
Прегледи:2
Размер:125.1 КБ
ID:5330075
                  Honda HR-V 4WD D16W1

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                    Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                    ето как изглежда моята [ATTACH=CONFIG]397644[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397645[/ATTACH]
                    Това все едно гледам моята, само че твойта е по-зеленикава
                    Джантите много приличат на оригиналните, но не са...
                    Гумите са ми същите...

                    Колега като стана въпрос, скоро ходих при един "майстор" които ми обясняваше, че гумите били зимни, а аз знам, че са всесезонни. Включително съм гледал и на сайта на вносителя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                      Това е моята Киа.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:2
Размер:124.7 КБ
ID:5330092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00001.jpg
Прегледи:2
Размер:159.5 КБ
ID:5330093
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                        Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                        Това все едно гледам моята, само че твойта е по-зеленикава
                        Джантите много приличат на оригиналните, но не са...
                        Гумите са ми същите...

                        Колега като стана въпрос, скоро ходих при един "майстор" които ми обясняваше, че гумите били зимни, а аз знам, че са всесезонни. Включително съм гледал и на сайта на вносителя...
                        джантите са оригиналните на Кия, но от модела 99 година и нагоре.
                        гумите са всесезонни, дават ги включително и за сняг.
                        Honda HR-V 4WD D16W1

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какви "лети" джанти стават за Kia Sportage от други модели джипове и "булбари" съ

                          Евала Драго много добри джанти си имаш!!!
                          Последно редактирано от mitaka333; 30-12-11, 14:58.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X