Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане 2,9 тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане 2,9 тди

    Колеги може ли да ми кажете двигателя за Деу Мусо 2,9 тди по лиценз на Мерцедес ли е или негово производство.Надежден ли е,и като цяло какви проблеми сте имали за него?

  • #2
    До: Питане 2,9 тди

    То на тази кола двигатела е най-малкия проблем..... За какво искаш да ползваш въпросното МПС?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Питане 2,9 тди

      Ще купувам двигателя за да го слагам на г-клас и ми казаха ,че са еднакви но за този от деу мусо ми искат по малко пари и за това питам.

      Коментар


      • #4
        До: Питане 2,9 тди

        Тук вече не мога да ти помогна.......
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Питане 2,9 тди

          Двигател с бренери...Лицензен е.Но материяла от който е направен не биха го ползвали в Гремания.Затова е и по-евтин.Аз не бих си го взел-решението си е твое.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            До: Питане 2,9 тди

            Ясно затова са го давали наполовина по евтин,бяха ми намерили една е-класа но не искаха да я разглабят а да я продават цяла и затова ми предложиха мусо като резервен вариант.Нищо ще търся друг вариант,благодаря за информацията.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X