Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с киа спортидж

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с киа спортидж

    Проблем с киа спортидж 2000 16 V 1995 г. след като загрее изчезват ниските обороти и гасне.

  • #2
    До: Проблем с киа спортидж

    Чек-а свети ли?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Колеги всичко зопочна с едно гаснене след като загрее проверих всички възможни датчици и човека който ми прави диагностиката ми каза че проблема нее електрически.След всичко това започна при палене да забива мотора.Усъмниха се в прескочил зъб на ангренажа отворихмего и на долната ролка беше прескочил един зъб.Следва смяна на ремак и ролка и поставяне на оргиналните белези.Става още по зле много трудно пали и работи на три цилиндара.Незнам кокво вече да го правя.

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Чек-а свети ли?
      не
      Последно редактирано от cveti; 06-05-09, 20:44.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с киа спортидж

        Първоначално публикуван от piedro4 Преглед на мнение
        Колеги всичко зопочна с едно гаснене след като загрее проверих всички възможни датчици и човека който ми прави диагностиката ми каза че проблема нее електрически.След всичко това започна при палене да забива мотора.Усъмниха се в прескочил зъб на ангренажа отворихмего и на долната ролка беше прескочил един зъб.Следва смяна на ремак и ролка и поставяне на оргиналните белези.Става още по зле много трудно пали и работи на три цилиндара.Незнам кокво вече да го правя.
        Виж,замерИ компресията,че прилича на клапан.Ама с тази оскъдна информация е все едно аборт по телефона.
        Относно "ЧЕК"-а,на КИА-та светва за щяло и нещяло.Еле пък при прескочил зъб.А на контакт светва ли?Да не е извадена крушката...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с киа спортидж

          Компресия има 10 на четирите цилиндара от начало когато си беше с прескочил зъб не светеше.След като го зацепихме на оргинални белези светна при палене и не гасне колата работи на три цилиндара.
          Върнахме малката ролка с един зъб на зад както си беше спира да пали при опит за палене стопи кабела на масата от акумулатора към двигатела.Незнам вече какво да го правя.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с киа спортидж

            Успокой се на първо време.
            Майстора нали разбира какво прави.
            На електричар ходи ли?

            Нека пак на ново и обстойна проверка да има за центровката.
            Ако е с тока после проблем - на ел. майстор и диагностика.

            Така бих постъпил аз.
            "Наше село е на баир. От връо се види доло, от доло връо се не види."

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с киа спортидж

              Първоначално публикуван от piedro4 Преглед на мнение
              Компресия има 10 на четирите цилиндара от начало когато си беше с прескочил зъб не светеше.След като го зацепихме на оргинални белези светна при палене и не гасне колата работи на три цилиндара.
              Върнахме малката ролка с един зъб на зад както си беше спира да пали при опит за палене стопи кабела на масата от акумулатора към двигатела.Незнам вече какво да го правя.
              Трябва да е 14...Но пък да не свети чек-а при прескочил зъб,а после да светне...нещо не е така.Колега от къде си?
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с киа спортидж

                От Ботевград съм утре ще карам колата на майстор в
                София като я види ще ви пиша какво мие казал.

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с киа спортидж

                  Пичове заключваите темата киата вече лети.Имаше прескочил зъб на маховника и запушени дюзи.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X